Szukaj

Omenaa Mensah na rajskich wakacjach żartobliwie odtwarza instagramowe relacje Wendzikowskiej, Lewandowskiej i Siwiec! Ciekawe czy się obraziły? [WIDEO]

Omenaa Mensah na wakacjach

Omenaa Mensah na wakacjach

Omenaa Mensah wybrała się na egzotyczne wakacje na Seszele. Dziennikarka pokusiła się o żartobliwą relację z raju, nagrała filmik w którym zabawnie parodiuje instagramowe relacje swoich koleżanek: Anny Wendzikowskiej, Anny Lewandowskiej oraz Natalii Siwiec. Czy Omenaa trafiła z żartem?

W ostatnim czasie konta instagramowe polskich gwiazd zamieniły się w wakacyjne albumy z nieprawdopodobnymi fotkami. Celebrytki prześcigają się, aby ich zdjęcia były najpiękniejsze, zatem za cel podróży wybierają rajskie zakątki, boskie plaże, na których gwiazdy zrzucają z siebie ciuszki, wypinają wdzięki pozując do zdjęć prawie jak zawodowe modelki. Zrobienie odpowiedniego zdjęcia z wakacji jest obecnie najistotniejszym celem podróży wielu celebrytek.

Fakt ten w znakomity sposób poruszyła ostatnio dziennikarka TVN – Omenaa Mensah, która wraz ze swoim ukochanym wybrała się na rajskie wakacje na Seszele. Okazuje się, że ten sam kierunek swojej wakacyjnej podróży wybrała także Natalia Siwiec oraz Anna Wendzikowska. Na profilach wymienionych celebrytek pojawiły się zapierające dech w piersiach fotki, na których dziewczyny prężą się jak gazele wyglądając przy tym idealnie. Jakość i charakter ich fotek w doskonały sposób opisała piękna Omenaa.

Prezenterka pogody nagrała świetny filmik, na którym cudownie parodiuje swoje koleżanki, podczas relacjonowania przygód wakacyjnych. Zatem na tapetę poszła Anna Lewandowska, Natalia Siwiec oraz Anna Wendzikowska. Omenaa jak widać na filmiku jest świetną aktorką!

Fani dziennikarki natychmiast zwrócili uwagę na jej fenomenalną figurę, która w czarnym seksownym kostiumie prezentuje się wręcz imponująco. Warto podkreślić, że Omenaa urodziła niedawno drugie dziecko, zatem bardzo szybko doszła do perfekcyjnej formy. Takiego ciała mogą jej pozazdrościć prawie wszystkie koleżanki po fachu. Ona nie musi robić plażowych ustawek 🙂

Uwielbiam moje koleżanki po fachu z dystansem do siebie obejrzyjcie do końca koniecznie – napisała Omenaa.

Musicie zobaczyć ten filmik!

Rozmarzona Omenaa Mensah ze swoim przystojnym milionerem dryfują na środku oceanu w luksusowym jachcie! Scena prawie jak z Titanica!

Plejada gwiazd na Sephora Trend Report 2019: Julia Wieniawa, Edyta Herbuś, Anna Jagodzińska, Anna Dereszowska, Omenaa Mensah

Omenaa Mensah gwiazdą zagranicznego “Forbesa”! Polka odniosła wielki międzynarodowy sukces!


Omenaa Mensah

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah na Seszelach

Omenaa Mensah na Seszelach

Omenaa Mensah na Seszelach

Omenaa Mensah na Seszelach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×