Omenaa Mensah tak efektownej fryzury jeszcze nie miała! Imponująca zmiana po afro i długich włosach. Fani: „Prawdziwa dama”

Omenaa Mensah – nowa fryzura

Omenaa Mensah – nowa fryzura

Omenaa Mensah postawiła na radykalną zmianę i zrezygnowała z dotychczasowego uczesania. Afro, które przyciągało uwagę, odeszło w zapomnienie na rzecz nowej fryzury. Pod najnowszym postem prezenterki pojawił się ogrom miłych komentarzy. To zmiana zdecydowanie na plus.

Omenaa Mansah to jedna z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych w kraju, która swoim profesjonalizmem, optymizmem i charyzmą w błyskawicznym tempie zyskała sympatię wielu widzów. Swoją piękną i oryginalną urodę gwiazda telewizji zawdzięcza pochodzącemu z Ghany ojcu.

Jednym z największych atutów egzotycznej piękności bez wątpienia są jej włosy. Piękne, naturalne loki gwiazdy do niedawna były jej znakiem rozpoznawczym, przyciągając pełne zachwytu spojrzenia. Omenaa Mensah najwidoczniej potrzebowała jednak zmiany i pozbyła się zjawiskowego afro, zastępując je równie olśniewającą fryzurą.

Na Instagramie bizneswoman, aktywnie działającej na rzecz potrzebujących, pojawił się krótki filmik, którego głównym wątkiem jest wystąpienie Mensah dla ponad 150 przedsiębiorczych kobiet. Zainteresowanie obserwatorów wzbudził nie tylko komunikat, jaki Omenaa miała do przekazania, ale także jej nowa fryzura, która jest sporą odmianą po jej ostatnich wcieleniach.

Omenaa Mensah zmieniła fryzurę. Fani zachwyceni

Prezenterka zdecydowała się wygładzić afro i podkreślić uczesanie finezyjnie wywiniętymi końcówkami włosów. Nowa fryzura idealnie komponuje się z jej stylizacją w kolorze złota i kobaltu. Rozpromieniona gwiazda wygląda obłędnie i na pierwszy rzut oka widać, że doskonale czuje się w nowym wydaniu.

Omenaa nową fryzurę po raz pierwszy zaprezentowała podczas Dnia Homofobii, gdy udostępniła na swojej stronie zdjęcie z tęczową flagą – symbolem środowiska LGGBTQ+.

Internauci obserwujący profil założycielki Omenaa Fundation zareagowali na zmianę bardzo pozytywnie, a w komentarzach posypały się komplementy!

  • Cudownie.
  • Wyglasz jak milion $. Świetna fryzura, chociaż w naturalnej też jest super.
  • Piękno i klasa w całej okazałości. Prawdziwa Dama.

Nie obyło się również bez reakcji gwiazd. Nową fryzurę prezenterki TVN zauważyła między innymi Anna Kalczyńska:

Super wyglądasz Omenaa! I brawo za aktywność.

Czy najnowszy styl uczesania gwiazdy pozostanie z nią na stałe? Na pewno prezentuje się w nim efektownie.


Omenaa Mensah w nowej fryzurze

Omenaa Mensah w nowej fryzurze

Omenaa Mensah w nowej fryzurze

Omenaa Mensah w nowej fryzurze

Omenaa Mensah w nowej fryzurze z flagą LGBT

Omenaa Mensah w nowej fryzurze z flagą LGBT

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×