Omenaa Mensah dostała od męża szalenie romantyczne zaproszenie na randkę. Jak on ją rozpieszcza

Omenaa Mensah z mężem

Omenaa Mensah z mężem

Omenaa Mensah od kilku lat jest w bardzo szczęśliwym związku z Rafałem Brzoską. Mąż prezenterki to prawdziwy romantyk. Dowód? Przepiękne zaproszenie na randkę, jakim gwiazda pochwaliła się na Instagramie.

Omenaa Mensah od wielu lat jest jedną z najbardziej rozpoznawanych prezenterek telewizyjnych. Odkąd pierwszy  raz pojawiła się w telewizji, nie przestaje zachwycać nie tylko swoim profesjonalizmem, ale także swoją urodą. Przez prawie 20 lat swojej obecności na szklanym ekranie poprowadziła kilka świetnie przyjętych programów. Najnowszą produkcję można oglądać co piątek na antenie TVN Style.

Gwiazda realizuje się także na innych płaszczyznach. Od kilku lat prowadzi firmę, która produkuje ekskluzywne meble na zamówienie. Zarobione pieniądze umiejętnie pomnaża, inwestując w kolejne przedsięwzięcia. Kilka lat temu zainteresowała się rynkiem nieruchomości.

Gwiazda TVN jest bardzo ambitną i zapracowaną kobietą. Nie przeszkodziło jej to jednak ułożyć sobie życia prywatnego i spełnić się w roli żony i matki. Jej starsza córka Vanessa w tym roku skończyła już 18 lat. Natomiast synek prezenterki, Vincent, ma zaledwie trzy latka. Jest on owocem jej związku z przedsiębiorcą Rafałem Brzoską. Zakochani w zeszłym roku zdecydowali się na ślub.

Omenaa Mensah pokazała zaproszenie na randkę

Omenaa nie może narzekać na brak szczęścia. Zarówno jej życie zawodowe, jak i prywatne układa się doskonale. Po długim zamknięciu w czterech ścianach, spowodowanym kwarantanną, prezenterka razem z rodziną wybrała się na urlop. Gwiazda i jej mąż wypoczywali w prawdziwych luksusach, czym chętnie chwalili się na Instagramie. Najpierw wybrali się w podróż do Włoch, do swojej przepięknej willi. Następnie zdecydowali się na wyjazd do skąpanej słońcem Chorwacji, gdzie wypoczywali na luksusowym jachcie.

Dla Omeny wspaniały czas nie kończy się nawet po powrocie do polskiej rzeczywistości. Wszystko to dzięki jej mężowi, który potrafi zrobić jej prawdziwą niespodziankę. Prezenterka właśnie pochwaliła się w sieci zaproszeniem na randkę. Wygląda na to, że Rafał Brzoska to niepoprawny romantyk. Gwiazda dostała od niego ogromny bukiet czerwonych róż i liścik z zaproszeniem na wspólny wieczór:

Dzisiaj mamy swoją randkę.

Nic dziwnego, że Omenaa nazywa Rafała najukochańszym. Na pewno wiele kobiet jej w tej chwili pozazdrości. Jak oni się kochają!


Omenaa Mensah – zaproszenie na randke

Omenaa Mensah – zaproszenie na randke

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska świętują pierwszą rocznicę złożenia przysięgi miłości

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska świętują pierwszą rocznicę złożenia przysięgi miłości

Omenaa Mensah jest w ciąży?

Omenaa Mensah jest w ciąży?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×