Szukaj

Rozmarzona Omenaa Mensah ze swoim przystojnym milionerem dryfują na środku oceanu w luksusowym jachcie! Scena prawie jak z Titanica!

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska są parą

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska są parą

Omenaa Mensah z ukochanym partnerem na jachcie

Omenaa Messah pochwaliła się romantycznym zdjęciem z wakacji, na które wybrała się ze swoim partnerem Rafałem. Para dryfuje na luksusowym jachcie ubrana cała na biało. Co za rodzinna sielanka.

Omenaa Mensah od lat należy do popularnych polskich dziennikarek TVN, jest świetną prezenterką pogody, przedsiębiorcą, właścicielką marki meblowej Ammadora, współinwestorką energooszczędnego osiedla Osada Borkowo w Borkowie, założycielką i prezesem fundacji Omenaa Foundation oraz ekspertką z zakresu autoprezentacji. Zatem Omenaa to kobieta spełniona o wielu talentach.

Dziennikarka jest córką Polki i Ghańczyka, któremu zawdzięcza swoją egzotyczna urodę. Piękna prezenterka w 2003 roku pojawiła się w TVN, gdzie rozpoczęła swoją brawurowa karierę medialną w kanale TVN 7. Szybko została czołową gwiazdą TVN, gdzie do dziś prezentuje z urokiem pogodę. Prywatnie Omenaa również na brak szczęścia nie narzeka. Dziennikarka ma dwoje dzieci, nastoletnią córkę Vanessę oraz 2-letniego syna Vincenta, którego ojcem jest obecny partner Omeny – milioner Rafał Brzoska.

Prezenterka przebywa obecnie na wakacjach z ukochanym, z których pochwaliła się cudownie romantycznym zdjęciem. Para zakochanych pozuje na luksusowym jachcie, ubrana na biało. Zatem romantyzm z fotki bije nieprawdopodobny, jak z filmu o miłości. Rafał trzyma w dłoni pustą butelkę, być może z tajemniczym listem. Zdjęcie z jachtu spodobało się fanom Omeny. Pod jej postem pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy.

Piękna Ta Wasza Miłość

Dobry rejs

Jesteście Państwo cudowni

Miłość w każdym geście

Jak wam się podobają wakacje Omeny z Rafałem?

 

Omenaa Mensah zaszalała z przyjaciółkami! Czy to był jej wieczór panieński? Sprawdziliśmy u źródła, czy gwiazda TVN wychodzi za mąż!

Najodważniejszy dekolt wieczoru należał do Omeny Mensah! Na Balu Bizneswoman Roku 2019 lśniła jak gwiazda!

Omenaa Mensah w sesji zdjęciowej jakiej nie widzieliście! O niezwykłą oprawę zadbał E.Wedel! [WIDEO]


Omenaa Mensah z partnerem na jachcie

Omenaa Mensah z partnerem na jachcie

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska na Balu TVN 2018

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska na Balu TVN 2018

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska na Balu TVN 2018

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska na Balu TVN 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×