Szukaj

Rozpromieniona Omenaa Mensah i przystojny Borys Szyc na kolacji ze swoimi połówkami. Miłość aż kipi w powietrzu!

Borys Szyc

Borys Szyc

Omenaa Mensah i Borys Szyc z partnerami na kolacji

Borys Szyc i Omenaa Mensach w towarzystwie ukochanych pojawili się na kolacji z Anitą Lipnicką. Aktor zabrał partnerkę, Justynę Nagłowską, a dziennikarka przystojnego Rafała Brzoskę. Miłość aż kipiała w powietrzu. Zobaczcie zdjęcia!

27 marca w Warszawie podczas jednej z oficjalnych imprez od miłości w powietrzu aż trzaskało. Wszystko za sprawą Omeny Mensah Borysa Szyca, którzy na kolacji z Anitą Lipnicką pojawili się w towarzystwie swoich ukochanych partnerów. Omenaa, która od dłuższego czasu pozostaje w stałym związku, zabrała ze sobą przystojnego Rafała Brzoskę. Szyc z kolei zabrał ze sobą lubianą przez jego fanów Justynę Nagłowską, z którą – jak głoszą plotki – w niedalekiej przyszłości planuje wziąć wymarzony ślub.

Trzeba przyznać, że patrzenie na obie pary sprawia przyjemność. Rozpromienieni, uśmiechnięci i wyraźnie zrelaksowani, nie szczędzili sobie czułości, długich spojrzeń i subtelnych gestów świadczących o uczuciach. Uwagę przykuwała również stylizacja Omeny, która pochwaliła się boskimi nogami w bardzo odważnej, nie pozbawionej pazura stylizacji. Gwiazda przy swoim ukochanym rozkwitła i wygląda tak fantastycznie, jak jeszcze nigdy.

Szyc z kolei dla swojej ukochanej odmienił życie, stanął na nogi i zapragnął stabilizacji. Trzeba przyznać, że Justyna prezentowała się równie pięknie w swojej kreacji. Uciekła się też do najlepszej przyjaciółki blondynek – czerwonej pomadki, która świetnie podkreśliła jej urodę.

Prawda, że wspaniali? 😉

Rozmarzona Omenaa Mensah ze swoim przystojnym milionerem dryfują na środku oceanu w luksusowym jachcie! Scena prawie jak z Titanica!

Omenaa Mensah zaszalała z przyjaciółkami! Czy to był jej wieczór panieński? Sprawdziliśmy u źródła, czy gwiazda TVN wychodzi za mąż!

Plejada gwiazd na gali Orły 2019: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Kot, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Olga Bołądź


Omenaa Mensah i Rafał Brzoska na kolacji z gwiazdami

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska na kolacji z gwiazdami

Borys Szyc i Justyna Nagłowska na kolacji z gwiazdami

Borys Szyc i Justyna Nagłowska na kolacji z gwiazdami

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska na kolacji z gwiazdami

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska na kolacji z gwiazdami

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×