Omenaa Mensah jest w ciąży? Wymowne zdjęcie z partnerem namieszało w sieci

Omenaa Mensah jest w ciąży?

Omenaa Mensah jest w ciąży?

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska właśnie przebywają na wakacjach we Włoszech. Na jednym z najnowszych zdjęć, które opublikowała gwiazda, jej partner czule obejmuje jej brzuszek. Czy prezenterka jest w ciąży?

Omenaa Mensah słynie nie tylko ze zjawiskowej urody, nienagannej figury, ale także z dobrego serca. Sześć lat temu założyła Omenaa Fundation, organizację, która niesie pomoc dzieciom ulicy w Ghanie. To właśnie dla nich planuje wybudować szkołę, a na to są potrzebne gigantyczne środki finansowe, które stara się pozyskać na różne sposoby – między innymi wystawiając sztukę teatralną, Czarno to widzę.

W swojej działalności może liczyć na wsparcie swojego ukochanego, Rafała Brzoski. Rok temu złożyli sobie przysięgę miłości, w wyjątkowym miejscu, w Afryce, u styku dwóch oceanów. Mensah mówiła o tym ceremoniale w rozmowie z Jastrząb Post:

Jest to nietypowa przysięga, bo dla nas jest to przysięga miłości, która składa się w naszym odczuciu z bardzo wielu ważnych, mądrych punktów. Mają trzymać nasz związek, nasze marzenia w ryzach. Pewne rzeczy, które mamy zaplanowane, chcemy wspólnie realizować, z ogromnym szacunkiem i miłością do siebie. Mogę zdradzić, że było to zrobione w sposób nietuzinkowy, na pewno nie taki klasyczny.

Obecnie dziennikarka korzysta z uroków Italii i przebywa z ukochanym na wakacjach.

Czy Omenaa Mensah jest w ciąży?

Prezenterka razem z najbliższymi przebywa w luksusowej willi. Zdjęciami podzieliła się z internautami na swoim profilu na Instagramie. W pięknym otoczeniu pozwoliła sobie na sesję z ukochanym. Na jednym ze zdjęć Rafał Brzoska czułym, opiekuńczym gestem obejmuje brzuszek partnerki. Czyżby Omenaa, która jutro ma urodziny, zrobiła sobie najlepszy prezent i spodziewała się drugiego wspólnego z nim dziecka?

Gest jest dosyć charakterystyczny, zwróciła na niego uwagę jedna z internautek, sugerując, że para powinna uważać, bo takie szczegóły mogą spowodować domysły na temat ciąży, Mensah odpowiedziała jej jedynie emotikonkami. Pozostaje nam jedynie czekać na rozwój wydarzeń.


Omenaa Mensah jest w ciąży?

Omenaa Mensah jest w ciąży?

Omenaa Mensah jest w ciąży?

Omenaa Mensah jest w ciąży?

Omenaa Mensah na wakacjach

Omenaa Mensah na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×