Potwór nie matka! Polska blogerka znęcała się nad córką, z której zrobiła gwiazdę Instagrama! Do sieci trafił brutalny film [WIDEO]

Agnieszka Hyży, Oliwia P. córka

Agnieszka Hyży, Oliwia P. córka

Oliwia P. znęcała się nad córką

Oliwia P. do niedawna prowadziła konto na Instagramie jakich wiele – pokazywała swoje idealne życie. Główną bohaterką większości opublikowanych postów była jej śliczna córka, która pozowała w wymyślnych stylizacjach. Mało kto wiedział jednak, że po wrzuceniu słodkiego zdjęcia do internetu, kobieta urządzała dziecku piekło. Sprawa zainteresowała reporterów programu Uwaga po Uwadze. 

Blogerka Oliwia powoli stawała się gwiazdą Instagrama, była inspiracją dla tysięcy młodych mam. W internecie stworzyła kreację idealnej matki, która nad życie kocha swoją córkę. Nic więc dziwnego, że kiedy na popularnym profilu pojawiła się informacja, że mąż Oliwii uprowadził dziecko, obserwatorzy byli w niemałym szoku. Z jeszcze większym niedowierzaniem przyglądali się postom mężczyzny, z których wynikało, że matka znęcała się nad dzieckiem!

Mariusz P. przez 17 miesięcy zbierał materiał dowodowy. Po publikacji serii szokujących filmów, w mediach zawrzało. Według niego, kobieta traktowała córkę jak zabawkę od momentu jej narodzin. Podobno dla Oliwii P. kluczowe było zdobycie popularności w sieci i zbicie kokosów na postach sponsorowanych. Ojciec dziecka od samego początku był przeciwny pomysłowi swojej żony:

Na początku spełniałem jej zachcianki i zaczęła mnie wykorzystywać. Wiecznie chciała pieniędzy na buty, ciuchy, by być najpiękniejsza na Instagramie. Dziecko potrafiło płakać godzinami, a ona nawet do niego nie przychodziła. Nic się nie liczyło tylko Instagram – przyznał w programie.

Dlaczego Mariusz P. tak długo milczał w sprawie? Ojciec dziewczynki tłumaczy, że zbierał on haki na zwyrodniałą matkę. Zwłaszcza, że kobiecie trudno jest udowodnić znęcanie się nad córką.

Oliwia P. także zabrała głos w sprawie. Kiedy dziennikarze pokazali jej pełne wulgaryzmów nagrania, na których obraża swoje dziecko (jedno z nich znajdziecie poniżej), powiedziała:

Kocham ją nad życie.

UWAGA !!! Kolejne nagranie w którym wyraźnie słychać groźby wobec nieletniej Nelii.Nie bądźmy obojętni, te nagranie wyczerpuje znamiona z art 190§1 kk a bierność w tej sprawie doprowadzić może do tragicznych w skutkach konsekwencji.Sprawa została zgłoszona do Rzecznika praw dziecka oraz na niebieską linię. Mam nadzieję że nie stanie się to obojętne wobec litery prawa.

Opublikowany przez Sprawa Oliwii P. Niedziela, 9 września 2018

Agnieszka Hyży o zachowaniu Oliwii P.

Spór o dziecko i konflikt w mediach społecznościowych odbił się sporym echem. Głos w sprawie zabrała m.in. zaniepokojona Agnieszka Hyży, mama Marty i macocha synów swojego męża. Gwiazda w odezwie na Instagramie zaapelowała do firm wspierających blogi parentingowe:

Jak właśnie ( też ) działa współczesny Internet? Wszystko fajnie,kolorowo,z uśmiechem i zamglonym filtrami?♀A miało być tak pięknie…inspiracja dla innych,pewnie niejedna instamama z podziwem patrzyła,podziwiała i się inspirowała.Dotarła do Was ta sprawa. Filtra na mózg,przemoc,okrutność i prostactwo jeszcze nikt nie wymyślił …a szkoda‼Myślę,że parę „profili” zniknęłoby bezpowrotnie‼Może niektóre marki zastanowiłyby się dwa razy nad współpracą. Nie feruję wyroków…ale jeśli choć w minimalnym % prawdą są te paskudne doniesienia i podejrzenia…to włącza się we mnie,też Mamy,tryb -CO SIĘ Z NAMI DZIEJE DO JASNEJ CHOLERY LUDZIE – napisała oburzona prezenterka Polsatu (pisownia oryginalna).

Ciężko nie przyznać jej racji.

View this post on Instagram

Tak właśnie ( też ) działa współczesny Internet????Wszystko fajnie,kolorowo,z uśmiechem i zamglonym filtrami????‍♀️A miało być tak pięknie…inspiracja dla innych,pewnie niejedna instamama z podziwem patrzyła,podziwiała i się inspirowała.Dotarła do Was ta sprawa❓Filtra na mózg,przemoc,okrutność i prostactwo jeszcze nikt nie wymyślił …a szkoda‼️Myślę,że parę „profili” zniknęłoby bezpowrotnie‼️Może niektóre marki zastanowiłyby się dwa razy nad współpracą❓Nie feruję wyroków…ale jeśli choć w minimalnym % prawdą są te paskudne doniesienia i podejrzenia…to włącza się we mnie,też Mamy,tryb -CO SIĘ Z NAMI DZIEJE DO JASNEJ CHOLERY LUDZIE❓ #social #media #filtruj #wybieraj #dystans #internet #to #nie #zycie

A post shared by Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy) on

Zmysłowa Agnieszka Hyży i przystojny Grzegorz Hyży baraszkują w łóżku! Tak oglądają „The Voice of Poland”!

Agnieszka Hyży o konflikcie Michała Szpaka i Grzegorza Hyżego: „Z każdym odcinkiem będzie…” [WIDEO]

Gwiazdy na otwarciu sklepu SMYK: Paulina Krupińska, Agnieszka Hyży, Ania Wendzikowska, Karolina Malinowska


Oliwia P. i jej córeczka

Oliwia P. i jej córeczka

Oliwia P. i jej córeczka

Oliwia P. i jej córeczka

Oliwia P. i jej córeczka

Oliwia P. i jej córeczka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×