Oliwia i Mikołaj z „Love Island” się rozstali. Wydali oficjalne oświadczenia: „W związku trzeba być szczęśliwym, a nie się męczyć”

Mikołaj i Oliwia z Love Island rozstali się

Mikołaj i Oliwia z Love Island rozstali się

Oliwia Knapek i Mikołaj Cieśla z Love Island rozstali się, o czym poinformowali w mediach społecznościowych. Wydali oficjalne oświadczenia, w których piszą o powodach tej decyzji.

Love Island. Wyspa miłości to program typu reality show, oparty na brytyjskim formacie Love Island. Po raz pierwszy na antenie telewizji Polsat pojawił się 2 września 2019 roku. Aktualnie emitowany jest trzeci sezon, który rozpoczął się w ubiegłą niedzielę, 28 lutego. Właśnie wtedy przedstawiono uczestników (poznasz ich tutaj), którzy będą szukać miłości, a także spróbują zawalczyć o główną nagrodę – czek na 100 tysięcy złotych. Show prowadzi Karolina Gilon.

Oliwia Knapek i Mikołaj Cieśla z Love Island się rozstali

Pierwszą edycję Love Island wygrali Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, drugą Julia Nowakowska i Dominik Grot. Chociaż pary po powrocie do Polski kontynuowały swoje relacje, żaden ze związków nie przetrwał próby czasu. W każdej edycji, oprócz finalistów, pojawiały się inne duety, które połączyło uczucie.

Wśród nich byli m.in. Oliwia Knapek i Mikołaj Cieśla, którzy chętnie dzielili się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Publikowali wspólne zdjęcia, każde z nich budziło spore zainteresowanie fanów. Chociaż wiele osób wróżyło im wspólną przyszłość, para postanowiła się rozstać.

Dawni partnerzy poinformowali o tym fakcie w social mediach. Na Instagramie Knapek pojawiło się oficjalne oświadczenie, w którym potwierdza przypuszczenia fanów. Nie chciała podać powodów, tłumacząc, że to, co się wydarzyło, zostanie między nimi. Dodała, że chociaż próbowali być razem, nie udało im się:

W związku trzeba czuć sie szczęśliwym, a nie się męczyć. Było burzliwie, ale po każdej burzy wychodziło słońce i zawsze była ta iskierka nadziei. Nikt nie wiedział jak mocne uczucie nas łączyło. Nie można tego stwierdzić poprzez to, co widziało się w telewizji. Wydaje mi się, że każdy kto na nas spoglądał widział, że naprawdę jest prawdziwe uczucie między nami i że się kochamy.

W dalszej części wpisu zwróciła się do Mikołaja, któremu podziękowała za wspólnie spędzony czas. Podkreśliła, że trzyma kciuki za realizacje jego marzeń:

Dziękuję Ci za te piękne chwile jak i te złe, bo dzięki nim się więcej nauczyłam. Tyle razem przeszliśmy czego z nikim innym nie przeżyjemy. Wiemy oboje jakie mamy wady i nad czym musimy pracować, mam nadzieje że wyciągniemy z tego wnioski i będziemy jeszcze lepszymi ludźmi chociażby dla samych siebie. Mikołaju byłeś dla mnie kimś bardzo ważnym. Życzę Ci jak najlepiej i żebyś poukładał swoje sprawy i zrealizował marzenia. Wszystkim Wam, którzy nas wspierali, kibicowali nam podczas emisji Love Island i wierzyli w nas pragnę z całego serca podziękować.

Mikołaj Cieśla także skomentował rozstanie. Dodał wpis, w którym publicznie zwrócił się do Oliwii. Napisał, że trzyma kciuki za realizację wszelkich planów:

Dziękuję Ci Oliwciu za wszystkie wspaniałe chwile, za cały wspólnie spędzony czas, za te piękne momenty, które z pewnością zostaną w mojej pamięci na zawsze… Dziękuję Ci za to, że mogliśmy stworzyć tak piękną historie, że poznaliśmy się w tak niesamowitym miejscu, że staraliśmy się stworzyć coś więcej… Jesteś wspaniałą, piękną młodą kobietą i życzę Ci w życiu jak najlepiej i wierzę, że dzięki swojemu charakterowi i uporowi jeszcze wiele zwojujesz i spełnisz wszystkie swoje marzenia i wyznaczone cele.

Dodał, że niestety są na innym etapie życia i dlatego każde z nich podąża w nieco innym kierunku:

Niestety, dzielą nas różnice charakteru, podejścia do pewnych spraw życiowych i też nie ma co ukrywać – jesteśmy na zupełnie innym etapie życiowym i podążamy w nieco innym kierunku. Mimo wszystko doświadczenia i przeżycia, które mogłem z Tobą dzielić przez ostatnie miesiące wiele mnie nauczyły i są dla mnie nieocenione.

Jak podaje Pomponik, raczej nie ma szans na to, by dawni partnerzy dali sobie drugą szansę. Oliwia wyprowadziła się od Mikołaja i wróciła do swoich rodziców, którzy mieszkają pod Krakowem.

Jesteście zaskoczeni? Poniżej fragment wywiadu dla Jastrząb Post, w którym para opowiadała o swoich planach na wspólną przyszłość. Już wiemy, że się nie spełnią.


Oliwia Knapek i Mikołaj Cieśla z Love Island się rozstali

Oliwia Knapek i Mikołaj Cieśla z Love Island się rozstali

Oliwia Knapek i Mikołaj Cieśla z Love Island się rozstali

Oliwia Knapek i Mikołaj Cieśla z Love Island się rozstali

Oliwia Knapek i Mikołaj Cieśla z Love Island się rozstali

Oliwia Knapek i Mikołaj Cieśla z Love Island się rozstali

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×