Oliwia Bieniuk zrobi oszałamiającą karierę aktorską jak jej mama! Ojciec nastolatki stawia tylko jeden warunek

Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk

Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk

Jarosław Bieniuk pilnuje, by jego nastoletnia córeczka nie spieszyła się z robieniem kariery. Póki co odrzuca wszystkie propozycje aktorskie, które dostaje jego córka! Kiedy to się zmieni? 

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk byli piękną parą, ale rozłączyła ich śmierć. Aktorka przegrała walkę z nowotworem i zostawiła męża z trójką dzieci. Najstarsza z nich, 17-letnia Oliwia Bieniuk marzy już o tym, żeby iść w ślady mamy. Nie bez powodu uczy się przecież w gdyńskim liceum w klasie o profilu teatralno-filmowym.

Zobacz: Anna Przybylska jako 16-latka pokonała Joannę Horodyńską w najbardziej prestiżowym konkursie dla modelek. Mogła zostać topmodelką, ale…

Młoda i ambitna Oliwia miała już okazję sprawdzić się przed kamerą. Razem z rówieśnikami nagrała krótkometrażowy film Glimmer, w którym młodzież porusza ważny temat handlu ludźmi. Jej ojciec nie zgadza się jednak, żeby brała udział w większych projektach.

Oliwia dostaje dużo propozycji, ale na razie jej tata konsekwentnie je odrzuca. Mają oboje taką umowę, że najpierw Oliwia musi zdać maturę. Na razie Jarosław Bieniuk pozwolił córce wystąpić w kilki reklamach, ale tylko dlatego, że taka praca trwa krótko i nie przeszkadza w nauce – czytamy w dzisiejszym wydaniu magazynu Party.

Zobacz: Oliwia Bieniuk w pełnym makijażu i świetnej stylizacji. Największe blogerki mogą brać z niej przykład!

View this post on Instagram

DADDY COOL ????????

A post shared by ???????????????????????????? (@oliwia.bieniuk) on

Na szczęście Oliwia Bieniuk już niedługo egzaminy dojrzałości będzie miała za sobą. Za dwa lata córka Anny Przybylskiej będzie już pełnoletnią absolwentką liceum. Wtedy kariera stanie przed nią otworem! Już nie możemy się doczekać.

Nastolatka z pewnością odziedziczyła po mamie nie tylko urodę, ale i talent aktorski.

Zobacz: Oliwia Bieniuk z pompą świętuje 17 urodziny! Do sieci trafiło intymne nagranie z „jej miłością”. Z kim się przytula?

Jarosław Bieniuk z dziećmi – Oliwią, Szymonem i Jasiem – na planie reklamy sieci GSM

Jarosław Bieniuk z dziećmi – Oliwią, Szymonem i Jasiem – na planie reklamy sieci GSM


Oliwia Bieniuk w sesji portretowej

Oliwia Bieniuk w sesji portretowej

Oliwia Bieniuk blondynką

Oliwia Bieniuk blondynką

Oliwia Bieniuk pokazała nową sesję w pistacjowym golfiku

Oliwia Bieniuk pokazała nową sesję w pistacjowym golfiku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×