Szukaj

Oliwia Bieniuk zafundowała sobie nową wakacyjną fryzurę! Córka Anny Przybylskiej wygląda jak amerykańska gwiazda filmowa!

Oliwia Bieniuk nowa fryzura

Oliwia Bieniuk nowa fryzura

Oliwia Bieniuk pochwaliła się internautom nową wakacyjną fryzurą. 16-letnia córka Anny Przybylskiej skróciła włosy, wskoczyła w szałowe ciuszki i wygląda jak gwiazda filmowa.

Oliwia Bieniuk jest najstarszym dzieckiem Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Niestety słynna mama Oliwki pod 5 października 2014 roku zmarła przegrywając walkę z chorobą nowotworową trzustki. Od tego czasu Jarosław samotnie wychowuje trójkę swoich dzieci. 16-letnia Oliwka pomaga ojcu w niektórych obowiązkach, przede wszystkim zajmuje się swoim młodszym rodzeństwem – Szymonem oraz Janem.

Oliwka ma wreszcie upragnione wakacje, z tej okazji nastolatka pochwaliła się szałową fotką, na której wygląda na znacznie starszą. Okazuje się, że córka zmarłej aktorki zafundowała sobie wakacyjną fryzurę, skróciła włosy, do tego włożyła odważne ciuszki, przez co wygląda jak dorosła kobieta. Na zdjęciu nastolatka pozuje w czarnych getrach, czarnym obcisłym topie z dekoltem oraz gołym brzuchem, ma także niebieską rozpiętą koszulę.

W takiej szałowej odsłonie Oliwia wygląda jak jej piękna mama. Internauci już wielokrotnie sugerowali, że córka Przybylskiej z dnia na dzień coraz bardziej upodabnia się do matki, po której bez wątpienia odziedziczyła swoją urodę. Kto wie, może Oliwka już niebawem zostanie sławną aktorką?

Zobacz: Oliwia Bieniuk postawiła cały show-biznes na nogi! Córka Ani Przybylskiej zdobyła się na przełomowe wyznanie!

Zobacz: Oliwia Bieniuk pokazuje coraz odważniejsze zdjęcia! Czy ta spódniczka nie jest zbyt krótka?

Zobacz: Jarosław Bieniuk traktuje swoje dzieci jak gwiazdy! Nie uwierzycie gdzie spędzili weekend


Oliwia Bieniuk nowa fryzura

Oliwia Bieniuk nowa fryzura

Oliwia Bieniuk na wakacjach

Oliwia Bieniuk na wakacjach

Oliwia Bieniuk pokazała nową sesję w pistacjowym golfiku

Oliwia Bieniuk pokazała nową sesję w pistacjowym golfiku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×