Szukaj

Oliwia Bieniuk w bardzo długiej grzywce. Córka Przybylskiej lansuje nowy trend, który pokochają nastolatki

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk na Instagramie życzyła swoim fanom dobrej nocy. Na zdjęciu, które opublikowała, pozuje w długiej grzywce. Jak wygląda?

Oliwia Bieniuk to siedemnastolatka, która podąża w ślady sławnej mamy. Nie ukrywa, że jej pasja jest aktorstwo, a dodatkowo pociąga ją modeling.

Najstarsza córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wzięła udział już w kilku ważnych projektach. Były to sesje zdjęciowe, a także kampanie wizerunkowe znanych marek. Jej kariera nabiera tempa. Aż strach, co się będzie działo, kiedy już wkrótce Oliwka osiągnie pełnoletniość.

Efekty pracy Bieniuk możemy podziwiać w sieci. Niedawno pochwaliła się sesją zdjęciową z Martyną Milczarek. Pozowała na fotografii, leżąc w przyczepie campingowej. Jest już bardzo profesjonalna.

Niedawno miała także okazję zagrać w filmie Daniela Rusina, czyli YouTubera znanego pod pseudonimem Reżyser Życia. Wystąpiła u boku Andrzeja Grabowskiego, Wersow oraz Oli Nowak.

Oliwa podbija serca fanów, a wielu z nich uważa, że jest niesamowicie podobna do swojej zmarłej matki. Jedno jest pewne – nastolatka może pochwalić się niezłym talentem aktorskim. Anna Przybylska byłaby z niej dumna.

Oprócz działań związanych z pasjami Oliwia aktywnie prowadzi konto na Instagramie. Tam pozostaje w stałym kontakcie z fanami, którym zdradza, co u niej nowego.

Jak wygląda Oliwia Bieniuk w długiej grzywce?

Na Instagramie Oliwii pojawiają się różne treści, od tych osobistych, po związane z projektami zawodowymi. Od czasu do czasu na Instastory odpowiada na pytania swoich fanów, dzięki czemu dociekliwi internauci mogą ja lepiej poznać.

W czwartkowy wieczór pojawiła się na chwilę, żeby życzyć dobrej nocy. W oczy rzuca się długa grzywka, w której pozuje do zdjęcia. Niewielka zmiana, a efekt powalający. Tych kilka pasm nadało jej rysom romantyczności. Czyżby Oliwia planowała zmienić fryzurę? Nie wiadomo. Pewne natomiast jest, że w zawodzie aktora ważna jest gotowość do metamorfoz i otwartość na zmiany, a tego dziewczynie nie brakuje.


Olivia Bieniuk z długą grzywką

Olivia Bieniuk z długą grzywką

Oliwia Bieniuk wzięła udział w szybkiej sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk wzięła udział w szybkiej sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk wzięła udział w szybkiej sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk wzięła udział w szybkiej sesji zdjęciowej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×