Szukaj

Oliwia Bieniuk już świętuje walentynki. Pochwaliła się luksusowym prezentem. Od kogo dostała takie cacko?

Oliwia Bieniuk na molo

Oliwia Bieniuk na molo

Oliwia Bieniuk zaklina wiosnę i już świętuje walentynki. Na jej najnowszych zdjęciach nie ma ani śladu zimy, a ona rozpromieniona pozuje na molo z pięknym prezentem. Jak wygląda?

Oliwia Bieniuk postanowiła, że przyspieszy walentynki i już opublikowała z tej okazji post. Nastolatka pozuje na molo i wygląda niezwykle promiennie. Nosi też piękny prezent. Od kogo go dostała?

Oliwia Bieniuk na molo. Jak wygląda?

Oliwia Bieniuk nie rozpieszcza swoich obserwujących. Posty publikuje stosunkowo rzadko, dlatego też są bardzo wyczekiwane. Teraz pokazała kilka fotografii znad morza. Pięknie pozuje i może się pochwalić cudnym prezentem.

Nastolatka, z okazji zbliżających się walentynek, otrzymała piękną torebkę w pudrowym kolorze od jednej z popularnych marek. Z dumą pokazała prezent i sama zaproponowała fanom podobny, który można teraz kupić w promocyjnej cenie, kosztuje 149 złotych.

Wraz zbliżającymi się walentynkami zapraszam do @obagpolska, z okazji super promocji#obagismyvalentine – napisała.

Oliwia na wspomnianych fotografiach wygląda pięknie. Mimo młodego wieku, dobrze już wie, jak pozować. Ubrana w bladoróżową kurtkę, kraciasta spódniczkę, z rozwianymi przez wiatr włosami wygląda wspaniale. Tego samego zdania są jej obserwujący.

  • Mój ulubiony uśmiech.
  • Jak ślicznotka.
  • Ale cudowna nooo.
  • Piękna baba.
  • Niesamowita – piszą zachwyceni.

Wielu wróży jej wielką karierę w świecie filmu czy tez modelingu. Póki co Oliwia skupia się na nauce i normalnych dla nastolatki aktywnościach, ale z pewnością jeszcze o niej nie raz usłyszymy.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk z pompą świętuje 17. urodziny! Do sieci trafiło intymne nagranie z „jej miłością”. Z kim tak się przytula? 


Oliwia Bieniuk na molo w Gdyni

Oliwia Bieniuk na molo w Gdyni

Oliwia Bieniuk nad morzem

Oliwia Bieniuk nad morzem

Oliwia Bieniuk z modną torebką na molo

Oliwia Bieniuk z modną torebką na molo

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×