Szukaj

Pierwszy dzień zagranicznych wakacji, a Oliwia Bieniuk już taka opalona! Zdjęcie w bikini robi wrażenie

Oliwia Bieniuk na wakacjach

Oliwia Bieniuk na wakacjach

Oliwia Bieniuk zaledwie dzisiaj rano wystartowała z lotniska w Gdańsku na wakacje, a już pochwaliła się piękną opalenizną. Zobaczcie, jak czekoladka.

W niedzielny poranek na Instagramie Oliwii Bieniuk pojawiło się zdjęcie z lotniska. Nastolatka dała znać, że wybiera się na wakacje. Z kolei na profilu Jarosława Bieniuka można zobaczyć zdjęcia z samoltu, które wskazują, że będzie to urlop rodzinny.

Nie wiadomo dokąd się wybrali, ale pewne jest, że to ciepły kraj, bo Oliwka już pochwaliła się opalenizną, a zdjęcie w bikini robi wrażenie.

Oliwia Beiniuk: zdjęcia z wakacji

Oliwia Bieniuk jest najstarszą córką Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Może się pochwalić zjawiskową urodą, a wielu porównuje ją do sławnej mamy. Pomimo młodego wieku, ma na swoim koncie sporą liczbę sesji zdjęciowych. Wiadomo także, że uczęszcza na lekcje aktorstwa, które jest jej kolejną pasją.

Na pierwszym miejscu jednak Oliwia stawia ukończenie szkoły. Dba o to też jej ojciec, który, chociaż pozwala jej na udział w niewielkich kampaniach reklamowych, sprawę postawił jasno:

Teraz jest czas na naukę. Oliwia musi dojrzeć emocjonalnie, by wejść do show-biznesu. Ma na to czas – powiedział w Na żywo.

Tymczasem nastolatka zadowala się małymi projektami i cieszy się młodością. Obecnie, razem z tatą i braćmi, korzysta z pięknej pogody na zagranicznych wakacjach.

Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami ze spaceru po nadmorskiej promenadzie. W spódniczce w kroki klapeczkach i krótkim topie wygląda, jak kwintesencja lata. Jednak dopiero fotografia na Instatstory robi furorę. Oliwa pokazała kadr znad basenu. Pozuje w bikini i jest już pięknie opalona, jak czekoladka. Przy okazji internauci obserwujący jej profil mogą podziwiać nienaganną figurę córki Przybylskiej.

View this post on Instagram

Vacation ????

A post shared by ???????????????????????????? (@oliwia.bieniuk) on

Zdjęcia doczekały się licznych komentarzy, a internauci nie mogą się nachwalić urody Oliwii. Czekamy na następne fotografie z wakacji.


Oliwia Bieniuk na wakacjach

Oliwia Bieniuk na wakacjach

Oliwia Bieniuk na wakacjach

Oliwia Bieniuk na wakacjach

Oliwia Bieniuk na wakacjach

Oliwia Bieniuk na wakacjach

Dodaj komentarz

  • Gośćpiernik pisze:

    Tatus pewnie z dume pęka ze zaradna i wie o co w showhbizie chodzi… dramat. Przykro mi ze wzgledu na jej niezyjaca mame – watpie zeby jej kiedykolwiek na takie zachowania pozwalala

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×