Szukaj

Oliwia Bieniuk zachwyca urodą w najnowszej sesji. Tak bardzo przypomina Annę Przybylską

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk po zakończeniu kwarantanny zachwyciła kilkoma sesjami ze swoim udziałem. Efektami chwaliła się na swoim Instagramie, a fani nie mogli nachwalić się jej urody. Na najnowszych zdjęciach zachwyca jak nigdy. Tak bardzo przypomina Annę Przybylską.

Oliwia Bieniuk jest najstarszą córką Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Jest piękną nastolatką i do złudzenia przypomina matkę w młodości. Jej uroda doceniana jest przez wielu fotografów, a ona może pochwalić się już sporą liczbą sesji na swoim koncie.

Beniuk uczęszcza również na lekcje aktorstwa, które jest jej kolejną pasją. Jednak, jak ustaliła wcześniej z ojcem, na pierwszym miejscu jest ukończenie szkoły, a nie kontrakty i rozwijanie kariery. Mimo to znajduje czas na udział w niewielkich kampaniach wybranych marek, czy też robi domowe minisesje. Efekty możemy podziwiać na jej profilu na Instagramie. Dzisiaj pochwaliła się kolejnymi zdjęciami, na których zachwyca urodą.

Oliwia Bieniuk cała w różu

Oliwia niedawno pochwaliła się sesją i jej kulisami – pokazała, jak pracuje. Do zdjęć pozowała w pięknej sukience w kwiatki i butach Gucci. Następnie pokazała się w bardzo kobiecej sesji, w naturalnym wydaniu i zachwyciła delikatnymi piegami.

Teraz na jej Instagramie możemy zaobserwować zdjęcia zainspirowane kolorami. Dzisiaj pokazała się w różu. Chyba jeszcze nigdy tak bardzo nie przypominała swojej mamy, Ani Przybylskiej. Pozuje wśród delikatnych kwiatów. Makijaż jest bardzo subtelny, a włosy zakręcone. Piękne fotografie podpisała po prostu:

pink.

View this post on Instagram

pink!???????????? ????- @venetjen

A post shared by ???????????????????????????? (@oliwia.bieniuk) on

Efektami zachwyceni są fani Bieniuk. Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów. Internauci piszą, że Oliwia jest na tych zdjęciach bardzo podobna do swojej mamy. Trudni się nie zgodzić. Przepiękne fotografie.


Oliwia Bieniuk w różowej sesji

Oliwia Bieniuk w różowej sesji

Oliwia Bieniuk w różowej sesji

Oliwia Bieniuk w różowej sesji

Oliwia Bieniuk w naturalnej sesji

Oliwia Bieniuk w naturalnej sesji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×