Oliwia Bieniuk zaatakowała kolegę w klubie, a zdjęcie z incydentu obiegło internet. Teraz nikt jej nie podskoczy?

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk to dziewczyna, której nie warto prowokować. Zaatakowała swojego kolegę podczas wizyty w klubie. Zdjęcie trafiło do internetu.

Oliwia Bieniuk to jedyna córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. 19-latka – mimo młodego wieku – ma na koncie wiele sukcesów. Prężnie działa jako influencerka, wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami, a wkrótce rozpocznie studia aktorskie. Jej działalność w internecie budzi pewne kontrowersje. Część osób uważa, że nastolatka nie powinna dodawać zdjęć w bikini.

Nie uważasz, że w twoim wieku zdjęcia w samej bieliźnie, to jeszcze za wcześnie? – napisała do niej na Instagramie jedna z internautek.

Adresatka pytania zareagowała i udzieliła stanowczej odpowiedzi:

What? A gdzie ja mam zdjęcia w samej bieliźnie, gdzie mi wszystko widać? Chyba, że dla pani kawałek odstającej koronki od stanika lub zdjęcie w kostiumie kąpielowym, to bielizna. Hmmm, wtedy to by oznaczało, że wszyscy na plaży kąpiemy się w bieliźnie.

Więcej na temat jej sprzeczki przeczytacie tutaj.

Oliwia Bieniuk zaatakowała kolegę na imprezie

W piątek na Instastory 19-latki pojawiło się zdjęcie, które wywołała sporo kontrowersji. Widać ją na nim w chwili, gdy akurat gryzie swojego kolegę podczas koncertu. W opisie niecodziennej fotografii napisała:

Lubię tak na koncertach gryźć ludzi.

Trudno nie odebrać tego materiału inaczej niż w kategorii żartu, jednak z pewnością wszyscy, którzy chcieliby zadrzeć z Oliwią, przemyślą to teraz dwa razy.

Oliwia Bieniuk obejrzała film o swojej mamie

Influencerka – wraz z innymi członkami rodziny – czeka na październikową premierę filmu dokumentalnego Ania, opowiadającego o życiu jej zmarłej mamy, Anny Przybylskiej. Kilka dni temu podzieliła się pierwszą reakcją po przedpremierowym pokazie produkcji. Seans wzbudził w niej ogromne emocje:

Pytaliście mnie ostatnio czy widziałam film ,,Ania”.
W rodzinnym gronie mogliśmy wczoraj go zobaczyć.
Ogromne emocje, mocno to przeżyłam, ale było warto.
Mama jest w nim taka jaką pamiętam – napisała na Instagramie.

Lubicie Oliwię Bieniuk?


Oliwia Bieniuk zaatakowała kolegę na imprezie

Oliwia Bieniuk zaatakowała kolegę na imprezie

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×