Szukaj

Oliwia Bieniuk walczy ze stresem. Co ją tak gryzie?

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk walczy ze stresem. Młoda gwiazda odpowiedziała na pytania fanów i przyznała się do słodkiej tajemnicy.

Oliwia Bieniuk to najstarsze dziecko Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Dziś ma już 17 lat. Jest piękną dziewczyną, bardzo podobną do swojej matki. Wiele osób wróży jej wielką karierę. Podobno już uczy się aktorstwa, a jak widać po Instagramie – kręci ją też modeling

Anna Przybylska była niezwykle dumna ze swojej córki. Chwaliła się nią w wywiadach. W 2011 roku mówiła w Vivie!:

Dojrzałam wraz z moją córką. Wraz z jej szkołą przyszła duża odpowiedzialność. Wszystko trzeba było planować pod kątem nauki. Wiele spraw wtedy przewartościowałam. Nie masz pojęcia, jakie to kształcące uczestniczyć tak aktywnie w dojrzewaniu własnego dziecka. (…) Chociaż Oliwia zachowuje się już wobec mnie bardzo po koleżeńsku. Gdy Jaś się urodził, stała się taka fajna, opiekuńcza. Kobieta po prostu. Relacje między moimi dziećmi zawsze mnie wzruszają. Rano wstają, całują się, śmieją.

W biografii Anny Przybylskiej można przeczytać o tym, jak jej córka zadebiutowała na konferencji marki Astor, jeszcze jako małe dziecko. Oliwia bawiła na zapleczu i nic nie wskazywało, że będzie chciała stamtąd wyjść, a jednak… Ania była niezwykle zaskoczona, gdy nagle drzwi sali na antresoli się otworzyły, a przed pełną salą ludzi stanęła jej pociecha ze smoczkiem w buzi.

Jak gdyby nigdy nic schodzi powoli po schodach, przechodząc przez salę jak największa gwiazda, a na koniec podbiega przytulić się do mamy, która bierze ją na kolana. Właśnie z tej konferencji opublikowano rekordową liczbę zdjęć – możemy przeczytać w biografii Ani.

Najwyraźniej już wtedy ciągnęło ją na scenę i do show-biznesu.

Oliwia Bieniuk walczy ze stresem

Oliwa jest coraz bardziej aktywna w sieci. Jej Instagram cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nastolatka co jakiś bierze udział w niewielkich kampaniach wybranych marek, albo robi domowe sesje zdjęciowe. Zdarza się, że odpowiada także na pytania internautów. Dzięki temu wiemy, że nie ma jeszcze chłopaka, a jej usta są absolutnie naturalne.

Ostatnio Oliwia znów zaproponowała fanom zabawę w Q&A i odpowiadała na bardzo osobiste pytania. Jedno z nich dotyczyło tego, jak sobie radzić ze stresem.

Przykro mi, sama z nim walczę i nie posiadam dobrego sposobu… – opowiedziała córka Ani.

Młoda gwiazda internetu została także zapytana o plany na przyszłość, ale odpowiedziała wymijająco:

To moja słodka tajemnica 😉

Myślicie, że chodzi o wielką karierę czy o chłopaka?


Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk w różowej sesji

Oliwia Bieniuk w różowej sesji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×