Szukaj

Jarosław Bieniuk zabrał dzieci na wakacje. Nie zabrakło rodzinnej relacji z podróży

Jarosław Bieniuk z dziećmi na wakacjach

Oliwia Bieniuk poleciała na rodzinne wakacje, czym pochwaliła się na Instagramie. Opublikowała zdjęcia z lotniska, zrobione skoro świt. Nieco więcej pokazał jej tata, Jarosław Bieniuk. Co udostępnił?

Oliwia Bieniuk jest najstarszą córką Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Nastolatka ma zjawiskową urodę, która jest doceniana przez fotografów. Pomimo młodego wieku, ma na swoim koncie sporą liczbę sesji zdjęciowych. Dodatkowo uczęszcza na lekcje aktorstwa, które jest jej kolejną pasją.

Priorytetem dla Oliwii jest jednak ukończenie szkoły. Dba o to jej ojciec, który, chociaż pozwala jej na udział w niewielkich kampaniach reklamowych, sprawia sprawę jasno:

Teraz jest czas na naukę. Oliwia musi dojrzeć emocjonalnie, by wejść do show-biznesu. Ma na to czas – komentował Bieniuk w rozmowie z tygodnikiem Na żywo.

Jarosław Bieniuk zabrał dzieci na wakacje. Oliwia pokazała zdjęcie

Oliwia prowadzi konta w mediach społecznościowych. Co jakiś czas nagrywa nowe filmiki, które udostępnia na TikToku, publikuje zdjęcia na Instagramie. Tak jak niedawno, gdy wrzuciła urocze selfie. Nastolatka pozuje na wprost lustra, dodała do fotografii zabawny efekt. Dzięki temu wyglądała niczym wróżka.

Bieniuk nowe zdjęcie udostępniła w niedzielny poranek. Wstała skoro świt, bo już o 5 rano była na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, czym pochwaliła się w sieci. Leci na zasłużone wakacje. Dokąd? Na ten moment nastolatka nie zdradziła tej informacji. Pewne jest za to, że to rodzinny wypoczynek, w którego trakcie towarzyszą jej bliscy.

Jarosław Bieniuk udostępnił zdjęcie zrobione w samolocie. Pozuje z trójką swoich dzieci, każdy z nich ma maseczkę ochronną na twarzy. Sądząc po emotikonach, które dołączył do zdjęcia, czeka ich odpoczynek w ciepłych krajach.

Jarosław Bieniuk z rodziną w drodze na wakacje

Jarosław Bieniuk z rodziną w drodze na wakacje

Życzymy przyjemnego urlopu

Zobacz także: Marta Linkiewicz zaimponowała Oliwce Bieniuk. Mamy nadzieję, że córka Przybylskiej nie pójdzie w jej ślady

 


Oliwia Bieniuk pochwaliła się wakacjami

Oliwia Bieniuk pochwaliła się wakacjami

Jarosław Bieniuk z rodziną w drodze na wakacje

Jarosław Bieniuk z rodziną w drodze na wakacje

Oliwia Bieniuk z bratem

Oliwia Bieniuk z bratem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×