Oliwia Bieniuk podbiła festiwal w zielonych włosach. Wyglądała jak „Crazy Frog”. Nawet Natalia Siwiec nie przeszła obok niej obojętnie

Oliwia Bieniuk, Natalia Siwiec

Oliwia Bieniuk, Natalia Siwiec

Oliwia Bieniuk bawiła się na otwarciu Open'er Festival. Nastoletnia piękność pozwoliła sobie na oryginalną stylizację. Fani nie mogli oderwać wzroku od jej włosów! 

Oliwia Bieniuk to córka Anny Przybylskiej Jarosława Bieniuka. Początkowo dziewczyna skupiała się na prowadzeniu mediów społecznościowych. Fani szybko docenili jej urodę, przez co zgromadziła szerokie grono followersów. Jeszcze głośniej zrobiło się o niej po tym, gdy pojawiła się w Tańcu z Gwiazdami, gdzie mimo wielu kontrowersji świetnie sobie poradziła.

19-latka zdała egzaminy do szkoły aktorskiej i zamierza pójść w ślady mamy.

Radość, wzruszenie, na pewno, bo wiem, ile pracy Oliwia włożyła w to i jak ciężko się dostać do takiej szkoły. Byłem bardzo dumny i wzruszony, bo to się wiąże na pewno z kolejnym etapem w naszym życiu rodzinnym — skomentował dumny tata. I dodał, że ma mieszane uczucia w związku z tym, że wyprowadzi się ona przez to do Warszawy: — Z jednej strony radość, a z drugiej taki smutek, że ta mała Oliwia, która od 20 lat ze mną mieszka, nagle już nie będzie mieszkała.

Piękność nie zapomina również o tym, aby przypominać opinii publicznej o swojej obecności w show-biznesie. Regularnie gości na branżowych imprezach. Wczoraj w dość nietypowej kreacji, poszła na otwarcie Open’er Festival. Wszyscy patrzyli na jej kolorowe włosy.

Oliwia Bieniuk z zielonymi włosami. Jak wyglądała?

Piękność wybrała na tę okazję ciekawą kreacje. Miała na sobie siatkowany, pomarańczowy top, czarną kurtkę, szerokie dżinsy i biało-czerwone sneakersy. Największą furorę zrobiła jednak jej fryzura. Zielony, doczepiany warkocz sprawił, że jej look był niepowtarzalny. Sporą „robotę” zrobił też makijaż. W tym wydaniu córka Przybylskiej wyglądała po prostu fenomenalnie.

Jej fani pisali pod udostępnionymi przez nią zdjęciami:

  • O jaka ładna dziewczyneczka! Pozdrawiam z Warszawy.

  • Wyglądasz obłędnie Oli!

  • Mega stylizacja. Super. Rewelacyjnie wyglądasz z tym warkoczem. Hehe.

  • CRAZY FROG.

Nawet modelka Natalia Siwiec nie mogła przejść obok niej obojętnie.

Uhuhuhuuuuuu – napisała.

A jak wam się podoba Oliwia Bieniuk i jej festiwalowy look?


Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk gotowa do wyjścia

Oliwia Bieniuk gotowa do wyjścia

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live zdrowia nasza mała dz4ewczynka tak szybko dorasta a można sobie wybrac najlepiej z prawkiem pracą pałaćem raczej bez nóg i rąk cięzko się ucieka ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×