Makijaż Oliwii Bieniuk podbija TikTok! Tak pomalowana wygląda jak dorosła kobieta

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk założyła konto na TikToku, gdzie pokazuje m.in. pomysłowe makijaże. Jakie? Jak jej filmiki komentują internauci?

Oliwia Bieniuk dołączyła do akcji #zostanwdomu i bez powodu z niego nie wychodzi, o czym poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie. Opublikowała zdjęcie, które powstało przy okazji kampanii reklamowej marki jej ulubionych torebek. Fotografia została zrobiona w domu nastolatki, jak więc z niej wynika, mieszka w jasnych, przestronnych wnętrzach.

Oliwia Bieniuk na TikToku. Co publikuje?

Oliwia Bieniuk prowadzi nie tylko konto na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 100 tysięcy osób, ale od niedawna jest na TikToku, gdzie przybywa jej coraz więcej oglądających. Córka Ani Przybylskiej udostępniła już dwa nagrania, na jednym z nich widać, jak pozuje w rytm utworu Britney Spears Criminal. 

Bieniuk przyłączyła się do musgot challenge, czyli wyzwania, w którym pozuje się do serii zdjęć stylizowane na te, które wykonuje się przestępcom. Efekt jej prac został wyświetlony już ponad 16 tysięcy razy.

@oliwiabieniuk##mugshot ##dlaciebie♬ Criminal – Britney Spears

Nagranie oczarowało internautów, którzy w komentarzach komplementowali jej kreatywność:

  • Super wyszło. Świetne to wykonanie, bardzo mi się podoba.
  • Zdecydowanie najlepsze wykonanie. Śmieszne.
  • Cudownie piękna.

Dodajmy, że chociaż wideo Oliwii podbija sieć, a nastolatka miała okazję wystąpić w filmie, w którym poruszany jest temat handlu ludźmi,  karierę na razie odłożyła na drugi plan. Dlaczego? Powodem jest to, że najpierw musi zdać maturę. Na razie Jarosław Bieniuk pozwolił córce wystąpić w kilku reklamach, ale tylko dlatego, że taka praca nie przeszkadzała w nauce i realizowaniu szkolnych obowiązków.

Zobacz także: Poruszający moment na studniówce Oliwii Bieniuk. Córka Anny Przybylskiej nie mogła powstrzymać łez


Oliwia Bieniuk prowadzi konto na TikToku

Oliwia Bieniuk prowadzi konto na TikToku

Oliwia Bieniuk ma konto na TikToku

Oliwia Bieniuk ma konto na TikToku

Oliwia Bieniuk jest na TikToku

Oliwia Bieniuk jest na TikToku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×