Stęskniona Oliwia Bieniuk zostawiła wiadomość do chłopaka. Cały internet zobaczył, jak bardzo jej go brakuje

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Michał Krasodomski, chłopak Oliwii Bieniuk, wyjechał na wakacje. Nastolatka nie ukrywa, że bardzo za nim tęskni. Jej reakcja mówi sama za siebie.

Oliwia Bieniuk stawia coraz pewniejsze kroki w show-biznesie. Prowadzi konto na Instagramie, bierze udział w sesjach zdjęciowych, a także udziela wywiadów. Córka Ani Przybylskiej zdradziła, że od dawna interesuje się filmem. Chciałaby związać z nim swoją przyszłość. Nie boi się ciężkiej pracy, która ją czeka:

Od dziecka chodziłam z mamą na plany filmowe. Wszędzie mnie zabierała i bardzo mi się to podobało. […] Wszyscy mówią cały czas, że to jest trudny zawód, że to jest ciężka praca, że poświęcasz się w stu procentach dla niej. Mówią mi cały czas i zdaję sobie z tego sprawę – komentowała w Dzień Dobry TVN.

Nastolatka konsekwentnie zmierza do celu. Kilka miesięcy temu zagrała w filmie Daniela Rusina, czyli YouTubera znanego pod pseudonimem Reżyser Życia. Wystąpiła u boku Andrzeja Grabowskiego, Wersow oraz Oli Nowak.

Zobacz: Trailer filmu z Bieniuk w sieci. Już samo jej spojrzenie zasługuje na oklaski. Talent po mamie

Oliwia Bieniuk tęskni za chłopakiem. Wymowny komentarz na Instagramie

Oliwia Bieniuk jest szczęśliwie zakochana i nie zamierza tego ukrywać. Spotyka się z przystojnym modelem, Michałem Krasodomskim, o czym poinformowała na Instagramie w dniu swoich 18. urodzin. Nastolatka pokazała romantyczne zdjęcie, które usunęła po kilku minutach.

Krasodomski, podobnie jak Bieniuk, pochodzi z Gdyni. Spełnia się jako model. W branży reprezentuje go agencja Chili Models Warsaw, która współpracuje z zagranicznymi agencjami. Partner Oliwii prowadzi konto w social mediach. Tam dzieli się swoimi pasjami. Wolne chwile poświęca na sporty wodne, a w szczególności na żeglarstwo.

W czwartek Michał pochwalił się w social mediach wyprawą, w którą wybrał się ze znajomymi. Razem wyjechali do słonecznej Portugalii. Model opublikował kilka fotografii, na których nie brakuje pięknych widoków.

Gdy model odpoczywa w słonecznym kraju, Oliwia Bieniuk uczy się w zimowej Polsce. Nastolatka nie ukrywa, że bardzo za nim tęskni. Pod postem napisała, że mógłby już wrócić:

A i słuchaj sprawa wyglada tak, że fajnie jakbyś już wrócił, bo tęsknie.

Model odpowiedział emotikoną ze smutną miną, która może być dowodem na to, że jemu także brakuje ukochanej.


Michał Krasodomski wyjechał na wakacje

Michał Krasodomski wyjechał na wakacje

Oliwia Bieniuk komentuje post swojego chłopaka

Oliwia Bieniuk komentuje post swojego chłopaka

Michał Krasodomski wyjechał na wakacje

Michał Krasodomski wyjechał na wakacje

Komentarze

  • kaśka pisze:

    Biedna dziewczyna. Pójdzie do cioci Natalii albo konkubiny tatusia to zapewnią jej odpowiednie rozrywki, żeby nie tęskniła i nie musiała się wziąć za książki.

  • Michał_krasodomski pisze:

    Co za twarz kwadratowa fujjjj. Zrywam z Tobą.

  • Gościu pisze:

    Oliwia jesteś taka piękna jak….. wóz z węglem. Do nauki się bierz gówniaro bo obecnie nic nie osiągnęłaś. W oczach prośba o rozum.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×