Oliwia Bieniuk opowiedziała o dzieciństwie bez mamy. Przedwczesne odejście Ani Przybylskiej było ciężkie, ale nauczyło ją czegoś bardzo ważnego

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk wypowiedziała się na temat śmierci swojej mamy, Anny Przybylskiej. Czego nauczyło ją przedwczesne odejście ukochanego rodzica?

Oliwia Bieniuk to najstarsze dziecko Anny Przybylskiej Jarosława Bieniuka. Mama dziewczyny zmarła na nowotwór w 2014 roku. Znana aktorka była opłakiwana nie tylko przez najbliższych, ale również przez tysiące fanów, które zgromadziła przez lata kariery w show-biznesie. 19-letnia dziś córka gwiazdy również postanowiła spróbować sił w branży.

Początkowo ograniczała działalność do Instagrama. Publikowała tam zdjęcia i filmy, co w krótkim czasie przyniosło jej spory rozgłos. Następnie dostała angaż do show Taniec z Gwiazdami Polsatu, z którego, choć początkowo nie radziła sobie najlepiej, odpadła dopiero tuż przed finałem, pokazując, że dzięki uporowi można nadgonić zaległości.

Ostatnio sporo dzieje się w życiu prywatnym Oliwii. Paparazzi sfotografowali ją podczas spotkania z przystojnym tancerzem. Obydwoje się przytulali i dawali sobie całusy. Sprawiło to, że media, jak i fani influencerki, zaczęli snuć domysły, iż stanowią oni parę. Niestety Bieniuk szybko wyprowadziła ich z błędu i zaprzeczyła, by miała chłopaka.

Oliwia Bieniuk o śmierci Anny Przybylskiej

Ostatnio młoda celebrytka pojawiła się na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie, gdzie udzieliła krótkiego wywiadu serwisowi Plotek, a w którym to nie zabrakło wątku śmierci jej ukochanej mamy, Anny Przybylskiej. 19-latka wyznała, że dojrzewanie bez rodzica było trudne:

Bardzo się cieszę, że mam taką dużą odporność psychiczną na niektóre rzeczy. To całe dzieciństwo, które miałam z mamą i dojrzewanie bez mamy było dla mnie ciężkie i dużo mnie nauczyło.

Ta sytuacja nauczyła ją tego, jak być silnym człowiekiem:

Tak naprawdę przeżywałam śmierć na oczach całej Polski, więc nie było to łatwe. Ale jestem naprawdę niezmiernie wdzięczna, że to pokazało mi jak trzeba być silną osobą.

Przypomnijmy, że już niedługo, bo w październiku bieżącego roku premierę będzie miał film dokumentalny o mamie Oliwii, Ania, którego widzowie zobaczą m.in. niepublikowane dotychczas materiały archiwalne rodziny Bieniuków.


Oliwia Bieniuk z partnerem

Oliwia Bieniuk z partnerem

Anna Przybylska

Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk | fot. AKPA

Oliwia Bieniuk | fot. AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×