Oliwia Bieniuk z partnerem na studniówce. W mini w grochy zdeklasowała wszystkie koleżanki. Jakie ona ma nogi!

Oliwia Bieniuk na studniówce

Oliwia Bieniuk na studniówce

Oliwia Bieniuk na studniówce. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka oczarowała swoim wyglądem. Kreacja zrobiła ogromne wrażenie na internautach. Nie brakuje też zdjęć Oliwii z partnerem. Jaka piękna z nich para.

Oliwia Bieniuk, chociaż na Instagramie śledzi ją ponad 100 tysięcy osób, bardzo rzadko publikuje posty. Kiedy jednak się na to decyduje, zachwyca internautów, którzy ochoczo komentują niemal każdy z jej wpisów.

Tak jak ten, który pojawił się na początku stycznia. Oliwia wybrała się do Zakopanego, gdzie wraz z tatą i braćmi szalała na nartach. Właśnie wtedy opublikowała zdjęcie ze stoku, na którym ubrana w różowy komplet narciarski patrzy wprost do obiektywu i szeroko się do niego uśmiecha.

Oliwia Bieniuk na studniówce. Jak wyglądała?

Oliwia Bieniuk wróciła już do szkoły po przerwie świątecznej. Niedawno wybrała się na studniówkę, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Na Instastory udostępniła zdjęcie, na którym pozuje u boku swoich koleżanek. Jej stylizacja zdecydowanie przyciąga uwagę.

Córka Ani Przybylskiej na studniówkę ubrała się w czarną mini w grochy, z głębokim dekoltem i transparentnymi rękawkami. Dobrała do niej czarne rajstopy, botki na grubym i niskim obcasie, opaskę z pereł oraz malutką torebkę, w której pomieściła wszystkie niezbędne rzeczy.

Oliwia Bieniuk - Studniówka. Jak wyglądała?

Oliwia Bieniuk – Studniówka. Jak wyglądała? W jaka kreację się ubrała?

Oliwia zdecydowała się na rozpuszczone, wyprostowane włosy. Zrezygnowała z mocnego makijażu, decydując się na delikatny cień na oczach, a także subtelnie podkreślone usta. W takim wydaniu prezentowała się świetnie i z pewnością była królową wieczoru.

Córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka jeszcze przynajmniej raz będzie miała okazję pojawić się na studniówce. W tym roku na bal wybrała się jako osoba towarzysząca. W mediach społecznościowych można odnaleźć zdjęcia, które opublikował jej studniówkowy partner (niewykluczone, że prywatnie łączy ich coś więcej). Także na nich Bieniuk wygląda niezwykle stylowo.

Zobacz: Oliwia Bieniuk pochwaliła się nową torebką. Takiego cuda może jej pozazdrościć sama Małgorzata Rozenek


Oliwia Bieniuk - Studniówka. Jak wyglądała?

Oliwia Bieniuk - Studniówka. Jak wyglądała?

Oliwia Bieniuk z partnerem na studniówce

Oliwia Bieniuk z partnerem na studniówce

Oliwia Bieniuk z partnerem na studniówce

Oliwia Bieniuk z partnerem na studniówce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×