Oliwia Bieniuk świętuje urodziny. Tak się zmieniła przez 19 lat. Zdjęcia z Anną Przybylską wzruszają do łez

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk obchodzi dziś swoje urodziny. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka kończy 19 lat. Zobaczcie, jak się zmieniała.

Oliwia Bieniuk obchodzi dziś urodziny. Na świat przyszła 19 lat temu. Jest córką Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Niestety, kiedy miała 12 lat, jej mama odeszła. Nastolatka ma trzech młodszych braci: Jana Szymona oraz Kazika, którego mamą jest Martyna Gliwińska.

Oliwia wybrała podobną ścieżkę jak jej mama. Nie ukrywa, że marzy o karierze aktorskiej. W przyszłym roku planuje iść na studia w tym kierunku.

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska miały koleżeńską relację

Anna Przybylska oraz Jarosław Bieniuk nigdy nie ukrywali, że dzieci są dla nich najważniejsze. Po narodzinach Oliwi jej mama w pełni poświęciła się macierzyństwu. Z pociechami łączyła ją niesamowita więź. Nie ukrywała, że rola matki jest najważniejszą, jaką przyszło jej odegrać:

Uważam, że wiele w życiu osiągnęłam. I mam tu na myśli moją rodzinę, moją najpiękniejszą rolę, jaką do tej pory zagrałam. Dojrzałam wraz z moją córką. Wraz z jej szkołą przyszła duża odpowiedzialność. Wszystko trzeba było planować pod kątem nauki. Wiele spraw wtedy przewartościowałam. Nie masz pojęcia, jakie to kształcące uczestniczyć tak aktywnie w dojrzewaniu własnego dziecka. Chociaż Oliwia zachowuje się już wobec mnie bardzo po koleżeńsku. Gdy Jaś się urodził, stała się taka fajna, opiekuńcza. Kobieta po prostu. Relacje między moimi dziećmi zawsze mnie wzruszają – opowiedziała w wywiadzie dla Vivy.

Jarosław Bieniuk złożył życzenia

Chociaż Annie Przybylskiej nie było dane obserwować, jak dorasta jej córka, jej partner, Jarosław Bieniuk starał się ją godnie zastępować. Stworzył piękną relację z dziećmi, czego dowodem może być wpis, który umieścił w sieci z okazji urodzin nastolatki. Złożył życzenia córce i opublikował jej zdjęcie z dzieciństwa:

Oliwko „Dziecko moje!” Poznaliśmy się 18 października w 2002 roku w Poznaniu na ul. Polnej. Przedstawił nas sobie doktor Ratajczak, świetny ginekolog położnik. Pamiętam, że od początku byłaś niepunktualna i pełna energii, słychać Cię było w całym szpitalu. Wszystkiego najlepszego z okazji 19 urodzin!! Powodzenia dzisiaj w @tanieczgwiazdami !!! – napisał Jarosław Bieniuk.

Oliwia dzień urodzin spędza na planie programu Taniec z Gwiazdami. Już dzisiaj powalczy o udział w finale tanecznego show. Aspirująca aktorka dorasta na naszych oczach. Zobaczcie jak zmieniła się przez te lata.


Anna Przybylska i jej córka Oliwia Bieniuk

Anna Przybylska i jej córka Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk na Facebooku

Oliwia Bieniuk na Facebooku

Jarosław Bieniuk z Oliwią i Jasiem

Jarosław Bieniuk z Oliwią i Jasiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×