Szukaj

Oliwia Bieniuk w bardzo odważnej sesji bez stanika. Tyle ciała jeszcze nie pokazała. Co powie tata?!

Oliwia Bieniuk w odważnej sesji

Oliwia Bieniuk w odważnej sesji

Oliwia Bieniuk zaprezentowała swoje wdzięki w bardzo odważnej sesji bez stanika. Tyle ciała jeszcze nie pokazała. Jak wygląda? Co powie tata?

Oliwia Bieniuk jest najbardziej rozpoznawanym dzieckiem Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Od lat wróży się jej karierę, w której kierunku nastolatka poczyniła już pierwsze kroki. Nie ukrywa, że jej marzeniem jest zaistnieć w show-biznesie. Nie jest jednak pewna, czy jej mama chciałaby, żeby ona poszła tą drogą.

Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach? – powiedziała w Vivie!

Dziewczyna jednak konsekwentnie zmierza do celu. Na przykład cztery lata temu wzięła udział w międzynarodowej kampanii popularnej marki odzieżowej, dla której pozowali Kate Moss i Brooklyn Beckham. Wystąpiła także w filmie u boku Andrzeja Grabowskiego i gwiazdy internetu – Wersow.

Kilka miesięcy temu Oliwia Bieniuk skończyła 18 lat. Z tej okazji urządziła skromną przez pandemię imprezę. Przygotowała domówkę. Zaprosiła na nią osoby, które są jej najbliższe i to właśnie wtedy po raz pierwszy pokazała się w towarzystwie swojego chłopaka, Michała Krasodomskiego, pasjonata sportów wodnych, który na co dzień pracuje jako model.

Już niejednokrotnie podziwialiśmy efekty pracy Oliwii na planach zdjęciowych w jej social mediach. Jednak w czwartek zaskoczyła bardzo odważną sesją bez stanika. Co na to tata?

Oliwia Bieniuk w odważnej sesji

Odkąd Oliwia Bieniuk skończyła 18 października 2020 r. 18 lat, może już sama decydować o przebiegu swojej kariery. Dotąd bardzo mocno pilnował jej Jarosław Bieniuk, który w wielu wywiadach podkreślał, że jego córka ma czas na show-biznes i powinna skupić się przede wszystkim na nauce. I rzeczywiście tak się działo. Owszem nastolatka realizowała marzenia, ale nie brała udziału w wielu projektach. Kto wie, może teraz to się zmieni?

Pewne jest, że na jej Instagramie pojawiły się efekty bardzo odważnej sesji. Oliwia w ciemnej marynarce pozuje bez stanika. Pokazała sporo ciała. Co na takie zdjęcia jej tata?

Bieniuk oznaczyła post: Malibu, Kalifornia. Czy właśnie przebywa w Stanach Zjednoczonych? Może jej kariera właśnie nabiera tempa…

Reakcję Jarosława Bieniuka możemy sobie jedynie wyobrazić. Jednak fani Oliwii są zachwyceni. Ikon ognia i serduszek nie sposób zliczyć, a komplementy płyną szerokim strumieniem. Jak wam się podoba córka Ani Przybylskiej w tak zmysłowej odsłonie?


Oliwia Bieniuk w odważnej sesji bez stanika

Oliwia Bieniuk w odważnej sesji bez stanika

Oliwia Bieniuk w odważnej sesji bez stanika

Oliwia Bieniuk w odważnej sesji bez stanika

Oliwia Bieniuk w Szwajcarii

Oliwia Bieniuk w Szwajcarii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×