Szukaj

Oliwia Bieniuk przeszła metamorfozę! Bardzo odchudzona córka Anny Przybylskiej wygląda niepokojąco!

Oliwia Bieniuk skandal

Oliwia Bieniuk skandal

Oliwia Bieniuk schudła?

Oliwia Bieniuk pokazała nowe zdjęcie profilowe, na którym jest jeszcze szczuplejsza niż zazwyczaj. Internauci zastanawiają się, co jest przyczyną takiej metamorfozy nastolatki. Czy Oliwka już szykuje się do kariery w modelingu?

16-letnia córka Jaroslawa Bieniuka oraz Anny PrzybylskiejOliwia Bieniuk, coraz bardziej staje się podobna do swojej słynnej mamy. Nastolatka bez wątpienia odziedziczyła urodę po aktorce, świadczą o tym jej fotki umieszczane na Instagramie. Profil Oliwki ma już sporo obserwatorów, którzy z uwagą śledzą życie wschodzącej gwiazdy Internetu.

Oliwka uwielbia media społecznościowe, z wielką starannością prezentuje zatem wyszukane stylizacje oraz zmysłowe sesje fotograficzne. Na zdjęciach nie brakuje wspomnień Oliwki z wakacji, jak również wspólnych fotek z ojcem.

Najstarsza pociecha byłego piłkarza niedawno założyła nowy profil na Instagramie, na którym wita internautów pięknym zdjęciem. Nastolatka pozuje w czarnym sweterku, ma gładko uczesane włosy. Ta poza sprawia wrażenie, że dziewczynka sporo schudła. W takiej odsłonie wygląda prawie jak jej mama Anna Przybylska.

Ta fotka budzi jednak pewien niepokój. Dziewczynka przeszła wyraźną metamorfozę. Na nowej fotce jej twarz jest bardzo pociągła. Widać także wychudzone kości obojczyka. Internauci zastanawiają się zatem, czy 16-letnia córka Bieniuka przeszła na drakońską dietę?

Zobaczcie jaka jest chuda!

Oliwia Bieniuk pierwszy raz o swoim chłopaku! Rozwiała wszystkie wątpliwości

Oliwia Bieniuk wciąż zaskakuje! Córka Anny Przybylskiej pochwaliła się nową piękną sesją! To urodzona modelka!

Dzieci Jarosława Bieniuka spędzają ferie marzeń! Tym razem to nie Oliwka jest największą gwiazdą na zdjęciu


Chuda Oliwia Bieniuk pokazała nowe zdjęcie profilowe

Chuda Oliwia Bieniuk pokazała nowe zdjęcie profilowe

Oliwia Bieniuk coraz bardziej przypomina Anię Przybylską

Oliwia Bieniuk coraz bardziej przypomina Anię Przybylską

Oliwia Bieniuk – Wigilia 2018

Oliwia Bieniuk – Wigilia 2018

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×