Szukaj

Oliwia Bieniuk po raz pierwszy komentuje aferę z udziałem ojca. Zdradziła też jakim tatą jest Jarosław

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk w wywiadzie dla magazynu Viva! opowiedziała o relacjach łączących ją z ojcem, Jarosławem. Nastolatka nawiązała też do sprawy oskarżeń, jakie pod adresem byłego piłkarza złożyła Sylwia Sz. 

Oliwia Bieniuk wkrótce stanie się pełnoletnia. Chociaż córka Anny Przybylskiej skupia się na nauce, znajduje czas, by stawiać pierwsze kroki w show-biznesie. Prowadzi konto w social mediach, bierze udział w sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych, udziela wywiadów. Jest też gwiazdą nadchodzącego wydania magazynu Viva!, który trafi do sprzedaży już w czwartek.

Oliwia Bieniuk o relacji z ojcem i oskarżeniach Sylwii Sz.

Oliwia jest nie tylko gwiazdą sesji okładkowej, ale także udzieliła poruszającego wywiadu, w którym odsłania wybrane kulisy prywatności. Opowiedziała o dniu śmierci mamy, a także zdradziła, jakie relacje łączą ją z ojcem. Bieniuk powiedziała, że chociaż kiedyś tata kładł mocny nacisk na naukę, ostatnio nieco złagodniał:

Tata powtarza, że mam się uczyć, uczyć i uczyć, a ja średnio to lubię. Wiem jednak, że to mój obowiązek. Tata kiedyś bardziej mnie cisnął z nauką, ale teraz, kiedy jestem już w liceum i za rok kończę szkołę, trochę przystopował, bo wie, że sama rozumiem, że nauka jest teraz najważniejsza – komentuje w wywiadzie dla Vivy!

Nastolatka dodała, że kiedyś w ich relacji nie brakowało kłótni. Okres buntu ma jednak za sobą i teraz coraz częściej jest skłonna do kompromisów:

Dojrzałam do pewnych spraw i wiem, że kłótnie nic tu nie dadzą.

Oliwia wypowiedziała się też na temat zarzutów Sylwii Sz. skierowanych w kierunku Jarosława Bieniuka:

Zawsze wierzyłam tacie, choć kiedy to wszystko się zaczęło, byłam w szoku. I długo do mnie nie docierało to, co się dzieje. Z czasem jednak nabierałam przekonania, że tata wygra i wszystko się ułoży. A poza tym jestem za tym, aby ułożył sobie życie, żeby był szczęśliwy.

Całą rozmowę można przeczytać w najnowszym numerze Vivy!, który do sprzedaży trafi już w czwartek.


Jarosław Bieniuk z dziećmi

Jarosław Bieniuk z dziećmi

Jarosław Bieniuk w sądzie

Jarosław Bieniuk w sądzie

Oliwia Bieniuk pokazała kulisy sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk pokazała kulisy sesji zdjęciowej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×