Oliwia Bieniuk pochwaliła się sesją. Internauci porównują ją do znanej mamy. Dosadnie pokazała, co o tym myśli

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk na Instagramie pochwaliła się sesją zdjęciową. Internauci w komentarzach zaczęli porównywać ją do znanej mamy. Nastolatka nie pozostawiła tego bez reakcji. Sprawdźcie, co napisała.

Oliwia Bieniuk jest najstarszym dzieckiem Anny Przybylskiej Jarosława Bieniuka. Chociaż w tym roku skończy 19. lat, już ma określony plan na najbliższe lata. Nastolatka chce pójść w ślady znanej mamy i związać swoją przyszłość z aktorstwem. Zanim zagości na planach filmowych czy na deskach teatru, spróbuje swoich sił przed kamerami.

Bieniuk jest jedną z uczestniczek nadchodzącej edycji Tańca z gwiazdami. Córka Przybylskiej w jednym wywiadzie przekazała, że gdy usłyszała propozycję produkcji, nieco się zaskoczyła. Długo się jednak nad nią nie zastanawiała i postanowiła ją przyjąć:

Byłam nią bardzo zaskoczona. Początkowo nie mogłam uwierzyć, że to wszystko dzieje się naprawdę. Ale bardzo się z niej ucieszyłam. Decyzja była spontaniczna i podjęłam ją chyba od razu. Po prostu wiedziałam, że chcę to zrobić. Muszę przyznać, że tata był zszokowany propozycją. Właściwie tak jak ja! Wiem jednak, że będzie mi bardzo kibicował od pierwszej minuty na parkiecie – komentowała w rozmowie z Party.

Chociaż na razie partner Oliwii jest utrzymywany w tajemnicy, mówi się, że będzie nim tancerz, który rozpocznie swoją przygodę z programem. Pisaliśmy o tym tutaj.

Oliwia Bieniuk reaguje na porównania do znanej mamy

Oliwia Bieniuk prowadzi konto na Instagramie. Chociaż nieregularnie udostępnia nowe treści, każdy post jest sporą gratką dla fanów. Nie inaczej było w przypadku sesji, którą podzieliła się w czwartek.

Nastolatka pochwaliła się zdjęciami, które powstały we współpracy ze stylistką Jolą Czają. Córka Ani wzięła udział w programie Daj się wyczaić. Pozowała do sensualnych kadrów, którymi udowodniła, że nie jest już małą dziewczynką. Bieniuk w opisie zdradziła, że te zdjęcia zostaną w jej sercu na długo:

Dawno niczego nie wstawiałam. Więc pomyślałam, że dzisiaj jest idealny dzień żeby podzielić się z wami kolejnymi ujęciami, które na długo zostaną w moim sercu.

Internauci nie przeszli obok fotografii obojętnie. W komentarzach komplementowali urodę Bieniuk, a także zaczęli ją porównywać do znanych rodziców:

 • Jesteś przepiękną mieszanką Twoich rodziców.
 • Czysta mama.
 • Dla mnie tata.

Oliwia Bieniuk dosadnie zareagowała na komentarze internautów:

Dla mnie Ryszard.

Myślicie, że na tym skończą się przyrównywania nastolatki do Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka?


Oliwia Bieniuk pochwaliła się sesją zdjęciową

Oliwia Bieniuk pochwaliła się sesją zdjęciową

Oliwia Bieniuk pochwaliła się sesją zdjęciową

Oliwia Bieniuk pochwaliła się sesją zdjęciową

Oliwia Bieniuk - stylizacja Jola Czaja, sesja dla portalu kobieta.interia.pl

Oliwia Bieniuk - stylizacja Jola Czaja, sesja dla portalu kobieta.interia.pl

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jak można coś takiego napisać?

 • Gość Bubu pisze:

  Czego oczekuje ta dziewczyna, która lansuje się na śmierci własnej matki?

 • Gość pisze:

  Taki lajf widac ze wyglądasz jak stary i stara oni teź sie dziwią ha ha jak mowi klasyk a do kogo własńe dzieci mają byc podobni sąsiadów jak 99% innych znany ojciec znana matka znany dziadek znana babcia z pgrów ale zawsze cos a reszta kwestia genów i to tyle

 • Gość pisze:

  Ale ona jest znana tylko dlatego, że jest córką sławnych rodziców – więc niech się cieszy, że ktoś ją do nich porównuje. Bez tego byłaby zwykłą nastolatką, taką jak miliony innych nastolatek w Polsce

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×