Szukaj

Oliwia Bieniuk w środku nocy opublikowała zdjęcie prosto z łazienki! Jej uroda powala!

Oliwia Bieniuk zaszalała na Instagramie. Młodziutka gwiazda internetu opublikowała zdjęcie z łazienki, które zrobiła chwilę przed pójściem spać. Córka Anny Przybylskiej może pochwalić się zniewalającą urodą.
Oliwia Bieniuk zdjęcie

Oliwia Bieniuk zdjęcie

Oliwia Bieniuk powoli wyrasta na prawdziwą gwiazdę. Nastolatka, chociaż dopiero w tym roku skończy 17 lat, już stawia pierwsze kroki w świecie show-biznesu. Świadczyć może o tym fakt, że życie córki Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej nie tylko obserwują tysiące internautów, ale także na swoim koncie ma już kilka kontraktów reklamowych. Szacuje się, że za jeden post sponsorowany na konto nastolatki wpływa więcej, niż wynosi średnia krajowa.

Zobacz: Anna Przybylska nie byłaby zachwycona? Oliwia Bieniuk w ogniu krytyki najbliższych osób. Za co tym razem oberwało się nastolatce?

Najbliżsi Oliwii uważają, że córka znanej pary za wcześnie rozpoczyna karierę celebrytki. W ich ocenie Bieniuk najpierw powinna skupić się na nauce, dopiero potem zabrać się za zdobywanie popularności:

Oliwka ma już status gwiazdy i sława może zaszumieć jej w głowie. To nie jest przecież normalna sytuacja, żeby nastolatka za kilka zdań w internecie zarabiała kilka tysięcy złotych! Ania na pewno bardzo by się o nią martwiła – przyznały w Rewii osoby z otoczenia rodziny.

Wygląda jednak na to, że Bieniuk za nic ma anonimowe doniesienia znajomych i dalej działa po swojemu. Tak jak w czwartkowy wieczór, kiedy wrzuciła do sieci selfie zrobione w środku nocy. Chociaż kadr fotografii jest bardzo wąski, nie można nie zauważyć, że w tuż za Oliwią, pojawiła się spłuczka, co sugeruje, że zrobiła je w  łazience:

Miłej nocy – podpisała zdjęcie wschodząca gwiazda.

Zobacz: Młodziutka Oliwia Bieniuk pokazała się w bikini! Jest tak idealna, że internautom aż odebrało mowę z wrażenia: „Ja tu widzę młodą Anię”!

Oliwia Bieniuk - nocne selfie

Oliwia Bieniuk – nocne selfie

Córkę Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka na Instagramie obserwuje prawie 100 tysięcy osób. Z każdym dniem ich jednak przybywa. Właśnie to sprawia, że nastolatka może nawiązywać współprace, o których inne znane osobistości mogą jedynie pomarzyć.

Zobacz: Oliwia Bieniuk w pełnym makijażu i świetnej stylizacji. Największe blogerki mogą brać z niej przykład!

View this post on Instagram

DADDY COOL ????????

A post shared by oliwka???? (@oliwia.bieniuk) on


Oliwia Bieniuk - nocne selfie

Oliwia Bieniuk - nocne selfie

Oliwia Bieniuk w bikini

Oliwia Bieniuk w bikini

Oliwia Bieniuk na wakacjach

Oliwia Bieniuk na wakacjach

×