Oliwia Bieniuk poszła na imprezę jedynie w koronkowym body! Odważna stylizacja rozpali wyobraźnię fanów. Ten strój niewiele zasłania

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk w sobotę wybrała się na imprezę. Młoda gwiazda zdecydowała się na bardzo odważną stylizację. Pokazała się tuż przed wyjściem z domu. Nie można od niej oderwać wzroku. 

Oliwia Bieniuk od kilku lat intensywnie pracuje nad tym, aby kroczyć zawodowymi śladami swojej mamy. Wyrosła na piękną kobietę, a swoich sił próbuje jako fotomodelka i aktorka. Ma już na koncie kilka profesjonalnych sesji zdjęciowych, a także występy przed kamerami.

O córce Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zrobiło się głośno w momencie, gdy zaproszono ją do udziału w Tańcu z Gwiazdami. W 12. edycji programu odpadła tuż przed ścisłym finałem, a dzięki występom na parkiecie zaskarbiła sobie jeszcze większą sympatię fanów, a ich grono nieustannie się powiększa.

Niedawno Oliwia dostała swoją pierwszą rolę w serialu. Kilka tygodni temu pojawiła się na planie Gliniarzy. Jest to wymarzony debiut aktorski dla początkującej gwiazdy. W samych superlatywach wypowiada się o niej Piotr Mróz, który również gra w tej produkcji.

No spoko, będziemy mieli romans. Żartuje oczywiście… Oliwka będzie grała córkę, albo siostrzenicę. A nie, nie mogę na razie zdradzać. Oliwia będzie grała. Bardzo dobrze jej idzie – mówi Piotr Mróz.

Wiadomo też, że w październiku przeniosła się do Warszawy, gdzie rozpoczęła wymarzone studia aktorskie. Jak spędza czas, gdy nie jest na uczelni?

Oliwia Bieniuk kusi w koronkowym body

Oliwia jest piękną młodą kobietą, a o tym, co aktualnie u niej słychać fani mogą dowiedzieć się z Instagrama. Tam dosyć skrupulatnie relacjonuje każdy swój dzień. Młodziutka gwiazda nie tylko pilnie się uczy, kręci serial i regularnie pojawia się na siłowni, ale też znajduje czas na przyjemności.

W minioną sobotę wybrała się z przyjaciółmi do klubu. Fanom zaprezentowała się tuż przed wyjściem z domu. Zdecydowała się na bardzo zmysłowy strój. Wybrała białe obcisłe koronkowe body, które wyeksponowało biust i podkreśliło wysportowane ciało 20-letniej aktorki.

Zdjęcia kreacji Oliwii zobaczycie w naszej galerii. Jak wam się podoba w odważnej stylizacji?


Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×