Szukaj

Oliwia Bieniuk niczym Natalia Siwiec! Pozuje jak rasowa modelka!

Oszałamiająca uroda, wdzięk i talent, jakie Oliwia Bieniuk odziedziczyła po swojej mamie, aktorce Annie Przybylskiej, sprawiają, że o nastolatkę już dzisiaj biją się zarówno producenci filmowi, jak i reklamowi. A ona jest tym zachwycona, bo przed obiektywami aparatów i kamer czuje się doskonale. 
Oliwia Bieniuk i Natalia Siwiec

Oliwia Bieniuk jak profesjonalna modelka

Oliwia Bieniuk już od dawna wie, co chce robić w życiu – pociąga ją zarówno modeling, jak i świat filmu. Ale jej tata Jarosław Bieniuk nalega, by na razie skupiła się przede wszystkim na nauce (nastolatka uczy się w klasie o profilu filmowo-teatralnym, w IX LO im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni – tym samym, do którego uczęszczała Anna Przybylska).

Na razie więc zgodził się tylko na to, by Oliwia wzięła udział w kampanii popularnej marki odzieżowej i reklamie telefonii komórkowej – bo taka praca trwa krótko i nie przeszkadza w nauce. Ale potem powiedział: basta. Stwierdził bowiem, że na karierę modelki i show-biznes jego piękna córka ma jeszcze czas. I na nic zdały się protesty nastolatki, bo ojciec postawił sprawę jasno: najpierw musi zdać maturę, a dopiero potem będzie mogła robić ze swoim życiem, co chce. Nie zostało jej więc nic innego jak tylko podporządkować się woli ojca.

Oliwia Bieniuk miała profesjonalną sesję zdjęciową

Ale nastolatka już teraz przygotowuje sobie grunt pod nogami. Poza tym, że chodzi na warsztaty do jednej z najwybitniejszych polskich aktorek, czyli do Katarzyny Figury, która od jakiegoś czasu mieszka w Trójmieście, to na Instagramie pochwaliła się właśnie profesjonalną sesją zdjęciową – widać, że pozuje z radością i niewymuszoną swobodą.

Pięknie kochanie – pochwaliła ją sama Natalia Siwiec w komentarzu.

Ile jeszcze zostało nam miesięcy czekania? – dopytywała się jakaś internautka.

Jeszcze rok – odpowiedziała jej Oliwia Bieniuk

Internautce zapewne chodziło o to, kiedy w końcu Oliwia Bieniuk bez przeszkód i ograniczeń zacznie chwalić się swoim niezaprzeczalnym talentem. Zaś za rok córka Anny Przybylskiej skończy 18 lat i będzie przystępować do matury, na której tak zależy Jarosławowi Bieniukowi.

Oliwia Bieniuk w sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk w sesji zdjęciowej

Jeśli więc piłkarz po cichu liczył na to, że do matury jego córce marzenia o karierze w show-biznesie wywietrzeją z głowy, i zamiast tego pomyśli o jakimś „poważnym” zawodzie, chyba będzie musiał pogodzić się z tym, że Oliwia niczego tak bardzo nie chce, jak iść w ślady sławnej mamy. I zapewne tak jak ona będzie wiodła życie pod obstrzałem paparazzich…

Zobacz: Oliwia Bieniuk pokazuje coraz odważniejsze zdjęcia! Czy ta spódniczka nie jest zbyt krótka?


Oliwia Bieniuk zostanie profesjonalną modelką?

Oliwia Bieniuk zostanie profesjonalną modelką?

Oliwia Bieniuk w sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk w sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk zostanie profesjonalną modelką?

Oliwia Bieniuk zostanie profesjonalną modelką?

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×