Co to za wymagania?! Oliwia Bieniuk pokazała, co robi, żeby zaliczyć przedmiot na aktorstwie. Na innych kierunkach to nie do pomyślenia

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk od października studiuje aktorstwo. Młodziutka gwiazda pokazała, jakie sztuczki musi zrobić, by zaliczyć przedmiot. Aż trudno uwierzyć, że takie są wymagania.

Oliwia Bieniuk od kilku lat intensywnie pracuje nad tym, aby kroczyć zawodowymi śladami mamy. Wyrosła na piękną kobietę, a swoich sił próbuje jako fotomodelka i aktorka. Ma już na koncie kilka profesjonalnych sesji zdjęciowych, a także występy przed kamerami. Kolejnych propozycji zdecydowanie nie brakuje.

O córce Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zrobiło się głośno w momencie, gdy zaproszono ją do udziału w Tańcu z Gwiazdami. W 12. edycji programu odpadła tuż przed ścisłym finałem, a dzięki występom na parkiecie zaskarbiła sobie jeszcze większą sympatię fanów, a ich grono nieustannie się powiększa. Już będąc małą dziewczynką Oliwia nie ukrywała, że chce zrobić karierę w show-biznesie.

Kilka miesięcy temu porzuciła ukochaną Gdynię, spakowała walizki i przeprowadziła się do Warszawy, gdzie rozpoczęła studia aktorskie. Teraz opisała, co dzieje się na zajęciach. Aż trudno uwierzyć.

Oliwia Bieniuk o zaliczeniach na studiach aktorskich

Oliwia w październiku zaczęła pierwszy rok studiów na wymarzonym kierunku. Jednak od razu zaczęła zbierać doświadczenie. Ma za sobą już pierwszą rolę w serialu Gliniarze. O tym, jak sobie radzi na planie opowiedział w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Piotr Mróz.

No spoko, będziemy mieli romans. Żartuje oczywiście… Oliwka będzie grała córkę, albo siostrzenicę. A nie, nie mogę na razie zdradzać. Oliwia będzie grała. Bardzo dobrze jej idzie – mówi Piotr Mróz.

Oliwia jest bardzo ambitna i pracowita, a po przyjeździe do Warszawy jej grafik jest naprawdę napięty. Młodziutka gwiazda nie tylko występuje w serialu, ale pilnie się uczy i skrupulatnie prowadzi swoje konto w mediach społecznościowych. Właśnie tam pokazała, jakie trudności czekają na nią na zaliczeniach zajęć aktorskich.

A ty co zaliczasz na zajęciach? Ja muszę zrobić z języka grzyba – napisała.

Wszystko zobrazowała zdjęciem „grzyba”, o którym napisała. Więcej zobaczycie w naszej galerii. Trzeba przyznać, że to dosyć nietypowe wymagania na zaliczenie.


Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk

Komentarze

  • Gość pisze:

    Oliwia jest ładna ….hmm… osoba wygląda na mądra ale w ogóle niepodobna pod żadnym wzgledem do jej mamy i nie powinna jej naśladować

  • Hellloo pisze:

    Moja przyjaciółka też kończy teraz szkole prywatną aktorska i mówi że nie czuje się tam jak na studiach tylko że ona pięknością czyli inna historia niż Oliwii

  • Gość pisze:

    Prywatna, wyższa szkoła aktorska Warszawie, to nie są studia wyższe. To jest studium, które daje wykształcenie średnie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×