Oliwia Bieniuk pokazała swój apartament w Warszawie. Pierwszy raz zaprezentowała swoje luksusy

Oliwia Bieniuk – mieszkanie w Warszawie

Oliwia Bieniuk – mieszkanie w Warszawie

Oliwia Bieniuk pokazała fanom na Instagramie warszawski apartament. To tam mieszkała podczas kręcenia Tańca z Gwiazdami. Jak wyglądają wnętrza?

Oliwia Bieniuk jeszcze kilka lat temu nieśmiało stawiała swoje pierwsze kroki w show-biznesie. Obecnie coraz śmielej kroczy i staje się coraz bardziej rozpoznawalna. Konsekwentnie pracuje na swoje nazwisko. Jej konto obserwuje już spora imponująca grupa 250 tys. internautów, a ona stała się wziętą influencerką. Niewątpliwie na wzrost jej popularności miał udział w show Polsatu Taniec z gwiazdami, gdzie uporem i ciężką pracą zaszła bardzo daleko – poradziła sobie ze słabościami, krytyką i odpadła tuż przed finałem.

Bieniuk swoją przygodę z show zakończyła w dniu 19. urodzin. Zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post, że będzie dobrze wspominać udział w programie:

Taniec z gwiazdami będę wspominała dobrze, więc to nie będzie dzień, który będę wspominała jako najgorszy w moim życiu. Raczej pozytywnie.

Oliwia Bieniuk pokazała warszawski apartament

Po programie Oliwia ma czas, żeby zdecydować, co dalej będzie robiła. Szacuje się, że już teraz zarabia po 4-5 tysięcy złotych za post na Instagramie. Mówi się, że gdyby przyjęła na przykład rolę w serialu, to jej dochody znacznie by wzrosły. Za jeden wpis w internecie mogłaby wtedy inkasować nawet 15 tysięcy złotych. To świetne zarobki, ale Bieniuk nie jest wylewna i nie zdradza, co będzie jej kolejnym krokiem w show-biznesie.

Póki co jest bardzo aktywna na Instagramie. To tam od czasu do czasu urządza sesje pytań i odpowiedzi. W trakcie jednej z nich pokazała, jak mieszkała w Warszawie podczas kręcenia Tańca z Gwiazdami.

Oliwia w stolicy spędziła 3 miesiące. W tym czasie zajmowała piękny apartament. Na relacji, która pokazała, jest jeszcze pusty, bo dopiero się wprowadzała, ale widać, że pomieszczenia są obszerne i jasne, urządzone w nowoczesnym stylu. Drewno połączone z bielą daje wielkie pole do popisu jeśli chodzi o aranżację wnętrza. Ciekawe jak mieszkanie wyglądało, jak nastolatka się już w nim urządziła. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Oliwia Bieniuk - warszawski apartament

Oliwia Bieniuk - warszawski apartament

Oliwia Bieniuk - warszawski apartament

Oliwia Bieniuk - warszawski apartament

Oliwia Bieniuk - warszawski apartament

Oliwia Bieniuk - warszawski apartament

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować