Oliwia Bieniuk wrzuciła do internetu zdjęcie testów ciążowych. Część fanów nie była gotowa na tak spektakularny komunikat!

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk zamieściła na Instastory mocny materiał. Pokazała w nim zdjęcie testów ciążowych. Jej followersi mocno się zdziwili. 

Oliwia Bieniuk to córka Anny Przybylskiej oraz Jarosława Bieniuka. Od dłuższego czasu jest obecna w social mediach jako influencerka. Jeszcze głośniej stało się o niej za sprawą udziału w Tańcu z gwiazdami. Odpadła z formatu dopiero tuż przed ścisłym finałem. W tym roku rozpoczęła studia w Warszawie i zaczęła występować w seriale Gliniarze.

Dobrze. Dopiero co się wprowadziłam, więc muszę się przyzwyczaić. Najbardziej podoba mi się moje łóżko. Mam świeżą pościel, bardzo wygodny materac. Mieszkanie mam tylko na 10 miesięcy. Później będziemy szukać czegoś większego albo innego. Pokój robiłam bardzo szybko i nie zastanawiałam się nad stylem. Ale wszystko jest na biało – o pobycie w stolicy opowiedziała Jastrząb Post.

Dziś na jej profilu na Instagramie pojawił się zaskakujący materiał.

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie testów ciążowych

2o-latka wrzuciła na Instastory zdjęcie… testów ciążowych. Fani w pierwszym momencie musieli się nieźle zdziwić. Wystarczy jednak kliknąć w odnośnik, który znajduje się przy ujęciu, aby dowiedzieć się, że to nie młoda autorka jest jego autorką.

Oliwia udostępniła tylko materiał zamieszczony przez Nawojkę Chałupińską – dyrektorkę zarządzającą i country menager Tidal na Polskę. Użytkowniczka sieci tym zdjęciem opatrzyła swój komunikat do Jarosława Kaczyńskiego.

Panie Jaroslawie K. mam wrażenie, ze coś się odkleiło w Pana głowie (już jakiś czas temu, ale teraz mnie to już bardziej niepokoi). Domyślam się, ze nie ma Pan kontaktu z kobietami (w każdym wieku – a zwłaszcza w wieku rozrodczym) i nie wie Pan z czym one się borykają. (Ja mam 37 lat – według Pana teorii o 25 latkach to ja – o kur*** jestem już tak geriatryczna kobieta pod względem reprodukcji – że chyba nie powinnam się już starać)! – zaczęła swój wpis Chałupińska.

Następnie wytłumaczyła, dlaczego Polki nie zachodzą w ciąże.

Kilka słów dlaczego kobiety nie zachodzą w ciąże! Bo może Pan nie wie! – nie mogą! Ze względu na chorobę! I tutaj kłania się to co Pan nam zabrał! Co? invitro!!!! – Nie chcą!!! Maja do tego prawo! – Boja się, braku wyboru! Osz cholera znów kłania się to co zrobiliście! Zaostrzone prawo aborcyjne!!! – brak wsparcia dla rodzin mających niepełnosprawne dziecko! Akukuku, wie Pan, ze samotnie wychowujące dziecko niepełnosprawne matki nie mogą pójść do pracy ?!?? – ekonomia! To co się dzieje w naszym kraju przeraża – nie mówię już o inflacji (chociaż tutaj znów akuku jest gorzej niż było)mówię o mieszkaniach, o dostępie do edukacji, opieki medycznej etc. Akukuku, kur*** Panie Jaroslawie – budzimy się!!! – dodała.

Na koniec dodała kilka słów na temat zdjęcia:

Zdjęcie: tak to są testy ciążowe! Jak widać nie ma tej wymarzonej kreski!

Zgadzacie się z tym przekazem? Z pewnością jest on wyrazisty – osoby o odmiennych poglądach mogą przez to nie być gotowe, aby go przyswoić.


Oliwia Bieniuk udostępniła zdjęcie koleżanki

Oliwia Bieniuk udostępniła zdjęcie koleżanki

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Komentarze

 • Gość pisze:

  2 kreski białego misia nie widzą moze na bachory trzeba zasłuźyć jak pani 20 dziećmi wszystko kwestia ceny£€$¥ za krew z poronień najwazniejsze chronic prezesa prezesową dyrektora dyrektorke krółową króła sprzątaczki urzędasów i innych paziów jak inńi ale ze swoich fanów i kasy i to tyle

 • Kobieta pisze:

  Widocznie sam do tej pory daje sobie w szyję bo jest nieproduktywny powinien płacić bykowe a z drugiej strony tacy jak on to może lepiej że się nie sklonowali.

 • Hana pisze:

  A co on zrobił żeby być ojcem bezproduktywny obywatel bez prawa do życia i on śmie się wypowiadać!!!

  • Gość007 pisze:

   Trochę oleju w głowie trzeba nic, a później brać się za pisanie komentarzy… Nie sztuką pójść z pierwszym lepszym/pierwsza lepszą do łóżka i zrobić dziecko. Sztuka jest znaleźć odpowiednią osobę (mieć na to przede wszystkim czas). Nic na siłę. Wiele Półek w wieku rozrodczym jest zapatrzonymi w siebie egoistkami. A bo jak będzie dziecko to zabierze figurę, dyskoteki, klubbing, puszczanie się z kim popadnie.

 • Agnieszka pisze:

  Ja mam 33 Lata i jakos Bog nie dał mi dziecka nie przez to ze nie chce ich mieć bo bardzo bym chciała być mama to coś pięknego dla kobiety tylko nie mogę ich mieć . Takie komentarze ze trzeba było rodzic a nie balować nie są na miejscu bo nikt z was nie wiem dokładnie czemu inne kobiety dzieci nie maja. Adopcja w naszym kraju jest bardzo ciężka nie ma invitro wiec jak kobiety które nie mogą mieć dzieci maja je posiadać ??
  Ja stałam się odpowiedziała kobieta w wieku 20 lat i w momencie usłyszenia komentarza Pana Prezesa byłam w szkoły co on może powiedzieć skoro jest starym zgorzkniałym kawalerem!!! To co na chwile obecna dzieje się w naszym Kaju błaga o litość!! Ludzie na stanowiskach a w tym samym czasie prostacy !!

 • Mr. C. pisze:

  Ludzie chcą żyć bez nakazów, zakazów, pustych obiecanek. Dlatego Polki nie rodzą kaszojadów, bo się boją konsekwencji wyboru, zostania kurą domową, dzień w dzień gonienia z zakupami na czas, bo w domu czekają; głodny mąż, grupka wrzeszczących kaszojadów, pies, kot i kanarki. Gdzie prywatne wolne życie? Ono już kiedyś było. A jak nie da się usunąć wadliwego płodu, kobieta zostanie z tym problemem SAMA, bo żaden facet nie podejmie się takiego trudnego wyzwania, rzucenie pracy i opiekowania się 30 parę lat bezmózgiem na wózku.

  • Gość pisze:

   Bezmozgiem bez wątpienia jest autor/autorka tego wpisu. Najwyraźniej bezmozgiem całkowicie pozbawionym empatii, a na wskroś przesiąkniętym egoizmem

  • Gość pisze:

   Niech się pan zastanowi nad tym co pisze. Ewidentny egoizm i złość przemawia przez pana. Tak posiadanie w rodzinie osoby niepełnosprawnej to wyzwanie dla człowieka opiekującego się nim. Jednak wtedy wychodzi prawdziwa CHARYZMA, DOJRZAŁOŚĆ i ODPOWIEDZIALNOŚĆ CZŁOWIEKA. Jednak siłę trzeba czerpać z odpowiedniego źródła a więc być blisko BOGA. Kto nie jest -przegrywa życie i upada na każdym kroku gdzie pojawia się trud. Jednak prawdziwe życie to nie imprezy, Facebooki czy szeroko pojęty lans a CZŁOWIECZEŃSTWO i bycie dla innych prawdziwym człowiekiem. Jedynie to daje całkowite spełnienie i spokój wewnętrzny. Żadne towarzystwo, używki itd. tego nie dadzą. Jeżeli ktoś tak myśli to żyje w iluzji.

 • Zoja pisze:

  Pustaki!trzeba było rodzic a nie używać życia!

  • Gość pisze:

   Czasami nie można urodzić mimo ze bardzo się tego chce w życiu bywa różnie s każdy z nas jest kowalem swojego losu więc, proszę nie mierzyć kogoś swoją miarą

  • Gość pisze:

   Podpisuje się na końcu, a nie na początku.

  • Ania pisze:

   Trzeba było rodzić bo prezes każe? Nie każdy chce mieć dzieci, nie każdy może je mieć… I jic nikomu do tego…

  • Goya pisze:

   Zoja, o tak późnej już mózg przestaje działać i lepiej nie pisać. Swoją drogą zastanawiam się dlaczego w ludziach jest tyle jadu, co ten rząd zrobił z ludźmi?

  • Gość123 pisze:

   To idź rodzić

  • Gość pisze:

   To ródź prezesowi lub ku chwale ojczyzny!

 • Gość pisze:

  Totalny pustak

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×