Szukaj

Przepiękna Oliwia Bieniuk z widocznym brzuchem na wakacjach! Nastolatka coraz odważniej sobie pogrywa!

Oliwia Bieniuk coraz bardziej przypomina swoją słynną mamę Annę Przybylską. Nastolatka z dnia na dzień zdobywa nowych fanów, dla których publikuje śliczne fotki. Ostatnio zaszalała ze stylizacją i pokazała goły brzuch!
Oliwia Bieniuk goły brzuch

Oliwia Bieniuk goły brzuch

16-letnia córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej, Oliwia Bieniuk, jest obecnie na rodzinnych wakacjach w ukochanych Chałupach. Nastolatka wcześniej szalała z gwiazdami na festiwalu w Gdyni, na jej profilu pojawiły się bowiem śliczne fotki z Natalią Siwiec oraz Julią Wieniawą. Wszystko zatem jest na dobrej drodze, aby Oliwka niebawem stała się kolejną celebrytką w Polsce. Dziewczynka ma doskonałe warunki, jest piękna, ale przede wszystkim wspaniale radzi sobie w mediach społecznościowych.

Córka Bieniuka uwielbia wklejać urocze fotki z życia prywatnego, chwaląc się przy tym stylowymi ciuszkami lub modnym nowym  uczesaniem. Choć Oliwka jest jeszcze dzieckiem, jej niektóre zdjęcia budzą spore poruszenie wśród internautów. Fani nieustannie podziwiają urodę swojej nastoletniej idolki, twierdząc, że wygląda ona jak Anna Przybylska. Wschodząca gwiazdka internetu nawet na wakacjach pamięta, aby regularnie rozpieszczać intrnautów nowymi zdjęciami.

Na jej profilu pojawiła się zatem kolejna zapierająca dech w piersiach sesja z Chałup. Oliwka tym razem poszła o krok dalej i pokazała się w bardzo odważnej stylizacji. Dziewczynka ma na sobie czarną modna kurteczkę, spod której wystaje kusy neonowy top odkrywający jej dziewczęcy brzuszek.

Zobaczcie jak wygląda córka Anny Przybylskiej na wakacjach.

View this post on Instagram

????☘️????

A post shared by oliwka???? (@oliwia.bieniuk) on

Zobacz: Oliwia Bieniuk imprezuje na całego z przystojnym pasierbem Natalii Siwiec! Jarosław Bieniuk może być zaskoczony!

Zobacz: Oliwia Bieniuk przefarbowała się na blond! Córka Anny Przybylskiej wygląda teraz jak gwiazda z okładki luksusowego pisma!

Zobacz: Oliwia Bieniuk zafundowała sobie nową wakacyjną fryzurę! Córka Anny Przybylskiej wygląda jak amerykańska gwiazda filmowa!


Oliwia Bieniuk pokazała nagi brzuch w Chałupach

Oliwia Bieniuk pokazała nagi brzuch w Chałupach

Oliwia Bieniuk pokazała nagi brzuch w Chałupach

Oliwia Bieniuk pokazała nagi brzuch w Chałupach

Oliwia Bieniuk w Chałupach

Oliwia Bieniuk w Chałupach

×