Szukaj

Oliwia Bieniuk pokazała czarno-białe zdjęcie. Miała ku temu szczególny powód

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk nie przestaje zachwycać urodą. Internauci tym razem mogli podziwiać ją na czarno-białej fotografii, którą uczciła swój kolejny sukces.

Oliwia Bieniuk po ostatnich nieprzyjemnych sytuacjach, jakie dotknęły jej ojca, postanowiła na chwilę zniknąć z mediów społecznościowych. Jedynie okazyjnie publikowała zdjęcia z wakacji, na których wyglądała jak zawodowa modelka. Ostatnią sesją pochwaliła się 19 sierpnia. Niecałe dwa miesiące później ponownie przypomniała o sobie, a okazję do tego miała nie byle jaką – jej profil zaczęło śledzić ponad 100 tysięcy osób.

Oliwia Bieniuk jak Anna Przybylska. Córka aktorki pozuje nad brzegiem morza

Oliwia ku uciesze internautów zamieściła nowe zdjęcie, które wykonano niedawno nad brzegiem morza, czyli miejsca, w którym licealistka spędza większość swojego życia. To właśnie tam powstała legendarna okładka Vivy! z Anną Przybylską i jej dziećmi, gdy Bieniuk miała zaledwie 10 lat.

Po fotografii możemy wywnioskować, że córka Przybylskiej lubi dbać o wygląd. Ponadto podąża za trendami modowymi. Córka aktorki na potrzeby nowej sesji wybrała wygodną stylizację. Nastolatka włożyła biały top odsłaniający brzuch i srebrne spodnie ze ściągaczem. Do tego wszystkiego dobrała czarną, szeroką kurtkę i sportowe buty. W takiej odsłonie nastolatka do złudzenia przypomina swoją zmarłą mamę.

17-latka jest do niej podobna nie tylko, jeśli chodzi o rysy twarzy, ale również, jeśli chodzi o ubiór, bowiem niejednokrotnie mogliśmy widzieć Anię Przybylską w podobnych, luźnych stylizacjach. Dla części fanów niemałym zawodem mógł być fakt, że Oliwia zrezygnowała z zamieszczania jakiegokolwiek opisu do zdjęć.

Zobacz: Młodziutka Oliwia Bieniuk pokazała się w bikini! Jest tak idealna, że internautom aż odebrało mowę z wrażenia: “Ja tu widzę młodą Anię”!

View this post on Instagram

⚫️⚪️

A post shared by ???????????????????????????? (@oliwia.bieniuk) on

Internauci nie ukrywali swojego zachwytu nad urodą Oliwii. Pod adresem nastolatki padło wiele komplementów. W komentarzach możemy przeczytać również porównania do Anny Przybylskiej:

  • Cała mama.
  • Ale śliczna.
  • Dziewczyna cud malina

Ciężko nie zgodzić się z tymi opiniami.

Zobacz: Oliwia Bieniuk w pełnym makijażu i świetnej stylizacji. Największe blogerki mogą brać z niej przykład!


Oliwia Bieniuk na czarno-białym zdjęciu

Oliwia Bieniuk na czarno-białym zdjęciu

Oliwia Bieniuk swoją urodą zachwyciła zagranicznych fanów

Oliwia Bieniuk swoją urodą zachwyciła zagranicznych fanów

Oliwia Bieniuk w bikini

Oliwia Bieniuk w bikini

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×