Szukaj

Oliwia Bieniuk w najodważniejszej sesji w swojej karierze. Tyle jeszcze nie pokazała

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk decyduje się na coraz odważniejsze zdjęcia! W najnowszej sesji odkryła brzuch. Pozuje niczym zawodowa modelka.

Oliwia Bieniuk jest najstarszym dzieckiem Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. To już 17-letnia, piękna dziewczyna, której, jak twierdzi wielu, pisana jest wielka kariera. Podobno już uczęszcza na lekcje aktorstwa, ale także bardzo interesuje się modelingiem.

Anna Przybylska była niezwykle dumna ze swojej córki.

Dojrzałam wraz z moją córką. Wraz z jej szkołą przyszła duża odpowiedzialność. Wszystko trzeba było planować pod kątem nauki. Wiele spraw wtedy przewartościowałam. Nie masz pojęcia, jakie to kształcące uczestniczyć tak aktywnie w dojrzewaniu własnego dziecka. (…) Chociaż Oliwia zachowuje się już wobec mnie bardzo po koleżeńsku. Gdy Jaś się urodził, stała się taka fajna, opiekuńcza. Kobieta po prostu. Relacje między moimi dziećmi zawsze mnie wzruszają. Rano wstają, całują się, śmieją – mówiła w wywiadzie dla VIVY! w 2011 roku.

W biografii aktorki jeden z fragmentów jest poświęcony jej córce. Okazuje się, że dziewczynka zadebiutowała na konferencji marki Astor jeszcze jako małe dziecko. Oliwia bawiła się grzecznie w garderobie, ale nagle drzwi sali na antresoli się otworzyły i stanęła w nich urocza dziewczynka ze smoczkiem w buzi.

Jak gdyby nigdy nic schodzi powoli po schodach, przechodząc przez salę jak największa gwiazda, a na koniec podbiega przytulić się do mamy, która bierze ją na kolana. Właśnie z tej konferencji opublikowano rekordową liczbę zdjęć – możemy przeczytać w biografii Ani.

Wszystko wskazuje, że już wtedy ciągnęło ją na scenę i do show-biznesu.

Oliwia Bieniuk z odsłoniętym brzuchem

Oliwa podczas pandemii jest bardzo aktywna w sieci. Jej Instagram cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a ona od czasu do czasu organizuje relacje, podczas których odpowiada na pytania swoich fanów. Z jej niedawnej takiej konfrontacji wynika, że póki co nie ma chłopaka, a jej usta, które zawsze przyciągają uwagę, są absolutnie naturalne.

Dzisiaj dla odmiany dziewczynka zaprezentowała odważną stylizację z odsłoniętym brzuchem.  Trzeba przyznać, że Oliwa nieźle wygląda w czarnych rozszerzanych spodniach, białej bluzce i różowym włóczkowym sweterku.

Podoba się wam?


Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×