Oliwia Bieniuk podsumowała udział w „Tzg”. Otworzyła się na temat relacji z Jakubem Lipowskim: „Odgrywał ważną rolę”

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk w nowym poście na Instagramie podsumowała swój udział w Tańcu z gwiazdami. Otworzyła się też na temat relacji, jaka łączy ją z Jakubem Lipowskim. Co napisała?

Oliwia Bieniuk w tym roku zdała maturę. Gdy egzaminy dobiegły końca, zaczęła stawiać coraz śmielsze kroki w show-biznesie. Dlatego, gdy produkcja Tańca z gwiazdami zaprosiła ją do udziału w dwunastej edycji, nastolatka bez wahania przyjęła tę propozycję. Od sierpnia przez kolejne tygodnie szlifowała swoje umiejętności pod okiem Michała Bartkiewicza.

Bieniuk swoją przygodę z show zakończyła w dniu 19. urodzin. Chociaż odpadła tuż przed finałem, jak zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post, będzie dobrze wspominać udział w programie:

Taniec z gwiazdami będę wspominała dobrze, więc to nie będzie dzień, który będę wspominała jako najgorszy w moim życiu. Raczej pozytywnie.

Oliwia Bieniuk podsumowała udział w Tańcu z gwiazdami

W środę Bieniuk dodała post na Instagramie, w którym poinformowała, że po trzech miesiącach mieszkania w Warszawie, wraca do rodzinnej Gdyni:

Ah moja piękna przygoda z programem się kończy. Po 3 miesiącach wracam do rodzinnego domu.

Nastolatka skierowała też podziękowania w kierunku produkcji, każdej osoby zaangażowanej w show, a także swojego tanecznego partnera. Nie ukrywała, że był dla niej niesamowitym wsparciem i przyjacielem:

Chciałabym podziękować całej produkcji @rochstar.tv oraz każdej osobie, która pracowała z nami i wkładała całe serducho. No i oczywiście mojemu partnerowi @bartkiewiczmichal. Za to że byłeś przy mnie na dobre i na złe również za, każda godzinę poświęcona dla mnie na sali na próbach, byłeś dla mnie wsparciem i przyjacielem. Dziękuje Ci.♥️

Zwróciła się również do uczestników, których poznała w programie. Podkreśliła, że będzie za nimi tęsknić:

Dziękuję, również wszystkim uczestnikom, wspaniale było was poznać jesteście świetni będę za wami tęsknić !.

Oliwia Bieniuk w swoim poście wspomniała też tancerza, Jakuba Lipowskiego, z którym była łączona przez kolorową prasę (więcej m.in. tutaj). Zdradziła, że mogła liczyć na niego zawsze wtedy, gdy potrzebowała pomocy:

Kolejną osoba, która odgrywała ważna role w mojej przygodzie był @jakublipowski dziękuje, że mogłam na ciebie liczyć, że kiedy potrzebowałam pomocy zawsze mi jej udzielałeś!

Nastolatka w dalszej części podziękowała wszystkim, z którymi współpracowała podczas trwania programu. Dołączyła też kilka zakulisowych zdjęć oraz fotografię wykonaną w pociągu.

Internauci nie pozostali obojętni na ten wpis. W komentarzach komplementują nastolatkę, a także gratulują osiągniętego przez nią sukcesu.


Oliwia Bieniuk podsumowała udział w Tańcu z gwiazdami

Oliwia Bieniuk podsumowała udział w Tańcu z gwiazdami

Oliwia Bieniuk podsumowała udział w Tańcu z gwiazdami

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×