Szukaj

Piękna Oliwia Bieniuk nagrała nowy film dla fanów! Internauci oszaleli na widok jej hebanowej opalenizny!

Oliwia Bieniuk podzieliła się z fanami nowym nagraniem. Nic nie mówiąc stroi miny przed aparatem i zachwyca urodą. Spójrzcie także na jej idealnie opaloną skórę. Jest czego zazdrościć! 
Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk nie lubi dzielić się za bardzo swoim życiem prywatnym. Choć ma 17 lat, w odróżnieniu od rówieśników nie jest zbyt aktywnym użytkownikiem Instagrama, na którym śledzi ją prawie 92 tys. użytkowników. Mogłaby więc w tak młodym wieku zostać etatową influencerką i zarabiać krocie na promowaniu różnych marek. Córka znanej pary jednak bardzo rzadko publikuje tam cokolwiek. Jeśli już to robi, najczęściej są to pamiątkowe fotografie z braćmi, czy z tatą. Dziś jednak zrobiła wyjątek i nic nie mówiąc stroiła miny przed aparatem nagrywając Instastories.

Nie byłoby w tym nic niebywałego, gdyby nie fakt, że jesteśmy zachwyceni jej urodą. Córka piłkarza Jarosława Bieniuka i nieżyjącej już Ani Przybylskiej z każdym dniem promienieje jeszcze bardziej. Przejrzeliśmy dokładnie jej Instagram i widać zmianę. Oliwia zaczęła chociażby odważniej się malować. Ponadto mieszka nad morzem, więc problemu z naturalnym opalaniem nie ma, dzięki czemu jej skóra prezentuje się idealnie, a o niedobrze witaminy D nie ma nawet mowy.

Spójrzcie tylko na jej zdjęcia. Z wielką chęcią oglądalibyśmy ją np. na okładce Vogue’a, czy na wybiegu podczas pokazów mody.

Zobacz: Oliwia Bieniuk postawiła cały show-biznes na nogi! Córka Ani Przybylskiej zdobyła się na przełomowe wyznanie!

Zobacz: Oliwia Bieniuk pokazuje coraz odważniejsze zdjęcia! Czy ta spódniczka nie jest zbyt krótka?

Zobacz: Jarosław Bieniuk traktuje swoje dzieci jak gwiazdy! Nie uwierzycie gdzie spędzili weekend


Do kogo bardziej podobna jest Oliwia Bieniuk?

×