Szukaj

Piękna Oliwia Bieniuk nagrała nowy film dla fanów! Internauci oszaleli na widok jej hebanowej opalenizny!

Oliwia Bieniuk podzieliła się z fanami nowym nagraniem. Nic nie mówiąc stroi miny przed aparatem i zachwyca urodą. Spójrzcie także na jej idealnie opaloną skórę. Jest czego zazdrościć! 
Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk nie lubi dzielić się za bardzo swoim życiem prywatnym. Choć ma 17 lat, w odróżnieniu od rówieśników nie jest zbyt aktywnym użytkownikiem Instagrama, na którym śledzi ją prawie 92 tys. użytkowników. Mogłaby więc w tak młodym wieku zostać etatową influencerką i zarabiać krocie na promowaniu różnych marek. Córka znanej pary jednak bardzo rzadko publikuje tam cokolwiek. Jeśli już to robi, najczęściej są to pamiątkowe fotografie z braćmi, czy z tatą. Dziś jednak zrobiła wyjątek i nic nie mówiąc stroiła miny przed aparatem nagrywając Instastories.

Nie byłoby w tym nic niebywałego, gdyby nie fakt, że jesteśmy zachwyceni jej urodą. Córka piłkarza Jarosława Bieniuka i nieżyjącej już Ani Przybylskiej z każdym dniem promienieje jeszcze bardziej. Przejrzeliśmy dokładnie jej Instagram i widać zmianę. Oliwia zaczęła chociażby odważniej się malować. Ponadto mieszka nad morzem, więc problemu z naturalnym opalaniem nie ma, dzięki czemu jej skóra prezentuje się idealnie, a o niedobrze witaminy D nie ma nawet mowy.

Spójrzcie tylko na jej zdjęcia. Z wielką chęcią oglądalibyśmy ją np. na okładce Vogue’a, czy na wybiegu podczas pokazów mody.

Zobacz: Oliwia Bieniuk postawiła cały show-biznes na nogi! Córka Ani Przybylskiej zdobyła się na przełomowe wyznanie!

Zobacz: Oliwia Bieniuk pokazuje coraz odważniejsze zdjęcia! Czy ta spódniczka nie jest zbyt krótka?

Zobacz: Jarosław Bieniuk traktuje swoje dzieci jak gwiazdy! Nie uwierzycie gdzie spędzili weekend


Oliwia Bieniuk - czerwiec 2019

Oliwia Bieniuk - czerwiec 2019

Oliwia Bieniuk na wakacjach

Oliwia Bieniuk na wakacjach

Oliwia Bieniuk pokazała nową sesję w pistacjowym golfiku

Oliwia Bieniuk pokazała nową sesję w pistacjowym golfiku

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×