Hołd Oliwii Bieniuk dla Anny Przybylskiej w „TzG”. Wzruszenie sięgnęło zenitu. Wróciła wspomnieniami do czasów śmierci matki

Oliwia Bieniuk oddała hołd Annie Przybylskiej

Oliwia Bieniuk oddała hołd Annie Przybylskiej

Oliwia Bieniuk oddała hołd Annie Przybylskiej w Tańcu z gwiazdami. Nastolatka zrobiła coś wyjątkowego. Coś, co wyciska łzy.

O Oliwii Bieniuk zrobiło się głośno w 2016 roku, gdy wzięła udział w kampanii dla popularnej marki odzieżowej, którą wcześniej reklamował Brooklyn Beckham. Nastolatka od razu zwróciła na siebie uwagę mediów i zyskała spore grono fanów, które z każdym kolejnym dniem rosło w siłę. Obecnie jej profil na Instagramie śledzi ponad 230 tysięcy osób, a na fali popularności wschodząca gwiazda modelingu zapraszana jest do najpopularniejszych projektów. Jednym z nich jest Taniec z gwiazdami.

Oliwia od trzech tygodni walczy o Kryształową Kulę. Pod okiem zwycięzcy poprzedniego sezonu, Michała Bartkiewicza, szlifuje swój taneczny warsztat. Idzie jej całkiem nieźle, choć opinie ekspertów niekoniecznie pokrywają się z głosami widzów. Tydzień temu córka Ani Przybylskiej zajęła ostatnie miejsce w rankingu jurorów. Przed odpadnięciem z dalszej rywalizacji uchroniły ją SMS-y od publiczności.

Oliwia Bieniuk oddała hołd Annie  Przybylskiej w Tańcu z gwiazdami

Na szczęście w tym tygodniu Oliwii poszło o niebo lepiej. Jurorzy przyznali jej 25 punktów, ale nie to było najbardziej intrygującym momentem związanym z jej występem. Widzowie byli świadkami chwytającego za serce hołdu Bieniuk dla zmarłej matki.

Oliwia, jeszcze zanim wyszła na parkiet, zdradziła, że przygotowała choreografię do ulubionej piosenki Ani:

Będziemy tańczyć do ulubionej piosenki mojej mamy. Myślę, że to będzie bardzo wzruszający moment. Nie mogę się doczekać.

W dalszej wypowiedzi zdradziła, że mimo wielkiej straty, dom zawsze kojarzy jej się z ciepłem i miłością. Śmierć Przybylskiej bardzo zbliżyła ją do braci. Pierwszy raz publicznie podzieliła się wspomnieniami z okresu, gdy straciła mamę:

Dom rodzinny kojarzy mi się z takim ciepłem, bezpieczeństwem, wszystkim, co dobre. I miłością. […] Po odejściu mamy, bardzo nas to przybliżyło do siebie i mamy bardzo bliską relację.

Zaraz po tym widownia oraz widzowie zgromadzeni przed telewizorami obejrzeli taneczny popis Oliwii i Michała. Para zatańczyła walca do utworu When a Man Loves a Woman, który w oryginale śpiewa Michael Bolton.

Bieniuk dodała, że bardzo lubi piosenkę, którą często w domu puszczała jej mama:

Tak, jak mówiłam już wcześniej, jest to moja ulubiona piosenka, bo to była jedna z ulubionych piosenek mojej mamy i to była dla niej taka dedykacja.

Występ Oliwii ponownie zyskał aprobatę widzów, którzy zapewnili jej awans do czwartego odcinka show.


Oliwia Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12

Oliwia Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12

Oliwia Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12

Oliwia Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12

Oliwia Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12

Oliwia Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12

Komentarze

 • Gość pisze:

  Cały ten sezon to jakieś cyrk,gwiazdami są tam raczej tancerze,występują… znani bo mają ileś obserwatorów, występują bo ich w jakimś durnym programiepokazali i, występują córki ,żony …sławnych osób.Litosci

 • Gość pisze:

  Dlaczego Olivia jest tak słabo oceniana.??!dlatego że jest córka Ani.. Piękne tańczyła i bardzo wzruszyła.. Jedyny Andrzej docenił.. Publiczność oglądająca docenia postępu.. Olivia super

 • Gość pisze:

  Szczerze mówiąc nie mogę znieść że jest tyle w Was negatywnych , chamskich uczuć nie ważne kto wygra , każdy ma swoje przejścia w życiu trochę szacunku i dzięki takim programom mogą znów poprostu iść dalej zamiast krytykować to może znajdźcie w sobie pasję , talent i spróbujcie wystąpić zamiast zazdrościć innych sukcesów. Serdecznie pozdrawiam.

 • Gość pisze:

  Nie ma to jak sławnyąż😒

 • Gość pisze:

  Bardzo ładnie

 • Ryszard pisze:

  Ja myślę że pani Oliwia już to wygrała nawet gdyby miała nogi z betonu dla mnie żenada roku a inni uczestnicy powinni zejść z sceny i w wtedy byłby cyrk

 • Gość pisze:

  Jak ktoś wspomniał o jej matce , to źle , a sama wspomina i chce rozgłosu

 • Gość pisze:

  Mam wrażenie,że Oliwia ma przyznaną punktację przed rozpoczęciem tańca.I tak już będzie.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×