Szukaj

Marta Linkiewicz zaimponowała Oliwce Bieniuk. Mamy nadzieję, że córka Przybylskiej nie pójdzie w jej ślady

Oliwia Bieniuk jest fanką Marty Linkiewicz

Oliwia Bieniuk jest fanką Marty Linkiewicz

Oliwia Bieniuk ma sporą grupę obserwujących na Instagramie, ale daleko jej do Marty Linkiewicz, która bije prawdziwe rekordy popularności. Nastolatka ma spore szanse w przyszłości przebić kontrowersyjną influencerkę, a póki co ją obserwuje. Mamy nadzieje, że nie zainspiruje się za bardzo.

Siedemnastoletnia Oliwia Bieniuk to najstarsze dziecko Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Z urodą, jaką posiada wiele osób wróży jej wielką karierę w show-biznesie. Zresztą ona wcale od tego nie ucieka, wręcz przeciwnie, podobno już uczy się aktorstwa, a także nie ukrywa, że interesuje ją także modeling.

Na Instagramie Oliwii można podziwiać efekty jej dotychczasowej pracy – są zdjęcia z sesji, kampanie reklamowe. Pojawiają się także kadry z życia nastolatki. Dziewczyny w jej wieku szukają wzorców, wiadomo, że dla córki Bieniuka, inspiracja jest między innymi przyszywana ciocia, Natalia Siwiec. Dostrzegliśmy jednak, że i inna gwiazda social mediów, Marta Linkiewicz zaimponowała dziewczynie.

Oliwia Bieniuk jest fanką Marty Linkiewicz

Marta Linkiewicz dorobiła się imponującej grupy fanów na Instagramie – pbserwuje ją ponad milion osób. Trzeba przyznać, że to może robić wrażenie, zwłaszcza że popularność zbudowała raczej na kontrowersjach.

Dzięki temu, że jest prawdziwą gwiazdą internetu i swego rodzaju fenomenem, a także wzbudza ogromne zainteresowanie, pojawiła się na ringu Fame MMA w pierwszej walce kobiet i stanęła naprzeciw Esmeraldzie Godlewskiej. Linkimaster dosłownie zmiotła rywalkę. Obie zyskały jeszcze większą  sławę, a damskie starcia na stale wpisały się w program imprezy.

Od kiedy Marta po raz pierwszy przeżyła przygodę z MMA, przeszła sporą metamorfozę. Skupiła się na sporcie, który teraz mocno propaguje i regularnie odwiedza siłownię, przeszła także na dietę. Schudła, a zgrabną sylwetką chętnie się chwali, zrzucając przy okazji sporo ubrań.

Jej najnowsze posty skupiają się co prawda głównie na zmianach fryzury Linki, ale są na jej profilu treści, które są raczej dla grupy wiekowej 18+. Mimo to celebrytka imponuje nastolatkom. W grupie ją podziwiających jest też Oliwia Bieniuk, która jak jej równolatkowie szuka idoli. Mamy tylko nadzieję, że córka Ani Przybylskiej nie za bardzo zainspiruje się influencerką i znajdzie swoją drogę do miliona fanów.

View this post on Instagram

$$$$ opalanko

A post shared by Marta Linkiewicz (@linkimaster) on


Oliwia Bieniuk jest fanką Marty Linkiewicz

Oliwia Bieniuk jest fanką Marty Linkiewicz

Marta Linkiewicz na Instagramie

Marta Linkiewicz na Instagramie

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×