Oliwia Bieniuk żali się na mieszkanie w stolicy. Chyba nie tak wyobrażała sobie życie na własną rękę. To dopiero kilka tygodni, a już dostała w kość

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk niedawno zamieszkała w Warszawie z dala od rodziny. Córka Ani Przybylskiej zaczęła studia aktorskie i pracę na planie pierwszego serialu. Nie jest łatwo. 

Oliwia Bieniuk od najmłodszych lat żyła w blasku fleszy. Razem ze swoją mamą Anną Przybylską pojawiała się na planach sesji zdjęciowych i okładkach kolorowych magazynów. Dokładnie wiedziała, z czym wiąże się praca aktorki, a także jak wygląda show-biznes. W swoim dorosłym życiu postanowiła kroczyć śladami Anny Przybylskiej.

Ma już za sobą kilka profesjonalnych sesji zdjęciowych, występy w produkcjach youtuberów, a także udział w Tańcu z Gwiazdami. To właśnie show Polsatu pozwoliło jej zaistnieć przed większą publicznością. Szybko zyskała sobie sympatię widzów i w programie odpadła tuż przed ścisłym finałem.

Oliwia od urodzenia mieszka z rodziną w Gdyni. Od tego roku podjęła kroki w kierunku tego, aby realizować swoje marzenia. Dostała się do szkoły aktorskiej i przeprowadziła do Warszawy.

Oliwia Bieniuk o życiu w Warszawie. Jak mieszka w stolicy?

Oliwia tuż po przeprowadzce do stolicy rozpoczęła realizować swój plan związany z aktorstwem. Jakiś czas temu pochwaliła się, że udało jej się dołączyć do obsady serialu Gliniarze. W produkcji gra między innymi z Piotrem Mrozem, który bardzo ją chwalił.

No spoko, będziemy mieli romans. Żartuje oczywiście… Oliwka będzie grała córkę, albo siostrzenicę. A nie, nie mogę na razie zdradzać. Oliwia będzie grała. Bardzo dobrze jej idzie – mówi Piotr Mróz.

Oliwia w ostatnich tygodniach przeszła sporą rewolucję w życiu prywatnym. Nie tylko przeprowadziła się do Warszawy i zaczęła pracę na planie, ale przede wszystkim studiuje. Okazuje się, że mieszkanie bez rodziny w stolicy nie jest proste. Poza szkołą i pracą nie zostaje już wiele czasu na studenckie życie.

Nie mam ostatnio czasu na nic. Po studiach wracam do domu zmęczona i zazwyczaj szybko idę spać. Ale nie mieszka mi się źle, bo mieszkam z przyjaciółką – wyznała Oliwia w rozmowie z Faktem.

Córka Anny Przybylskiej przyznaje, że chce sama zapracować na swoje nazwisko. Do tej pory nie było jej łatwo ze względu na przypięte łatki.

Teraz ważny czas w moim życiu. W grupie studentów odnajduję się dobrze, są bardzo fajnie. Nie ma spiny czy rywalizacji, która jest często w szkołach aktorskich. Zawsze przeszkadzało mi znane nazwisko, ale tu na szczęście go nie odczuwam. Wiem, że poprzeczka jest postawiona wysoko, dlatego pracuję teraz nad tym, by udowodnić kiedyś, że jestem w świecie filmu nie dlatego, że moją mamą jest Anna Przybylska, tylko ze względu na talent i umiejętności, które mam nadzieję, że mam. Chciałabym popracować na swoje nazwisko, a nie być znana tylko z nazwiska Przybylska. Ale do tego jeszcze długa droga. Muszę teraz na swoje ciężko pracować, by być aktorką  – dodała.

Przed Oliwią jeszcze bardzo długa droga, ale pozostaje mocno trzymać kciuki.


Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk – Party Fashion Night 2022

Oliwia Bieniuk – Party Fashion Night 2022

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×