Oliwia Bieniuk została niańką córki Natalii Siwiec! Mamy zdjęcia!

Oliwia Bieniuk - opiekuje się dzieckiem Natalii Siwiec

Oliwia Bieniuk podzieliła się nowym nagraniem na Instastory. Pojawiła się na nim w towarzystwie uroczej dziewczynki - Mii Raduszewskiej. Jak układa się ich relacja? 

Oliwia Bieniuk, czyli najstarsza córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, ma dopiero 16 lat. Pomimo tak młodego wieku nastolatka cieszy się sporym zainteresowaniem internautów, którzy regularnie śledzą jej profil na Instagramie.

Bieniuk swoim obserwującym co jakiś dostarcza nowe zdjęcia, na których zaskakuje nie tylko coraz większym podobieństwem do znanej mamy, ale także odpowiednim wyczuciem mody i stylu. Chociaż Oliwia nie publikuje codziennie, każda jej aktywność w sieci jest nie lada gratką dla prawie 100 tysięcy obserwatorów.

W piątkowy wieczór to własnie oni mogli przekonać się, że córka Anny Przybylskiej jest nie tylko śliczna, ale ma także odpowiednie podejście do dzieci. Świadczyć może o tym nagranie, które pojawiło się na Instastory nastolatki, które udostępniła od Mariusza Raduszewskiego, męża Natalii Siwiec.

To na nim widać, jak Oliwka pochyla się nad małą dziewczynką, z którą nie tylko z zaciekawieniem rozmawia, ale także próbuje złapać za rękę. Kim jest urocza mała istota? To Mia Raduszewska – córka Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego. Jak widać dziewczyny mają doskonały kontakt, o czym świadczyć może fakt, że Bieniuk, jako starsza koleżanka próbuje zaopiekować się dzieckiem.

Czy można się jednak temu dziwić? Niekoniecznie. Oliwia, jako starsza siostra, opiekuje się braćmi po śmierci Przybylskiej, ma więc doskonały kontakt z młodszymi. Nie od dziś wiadomo także, że Natalia i Mariusz przyjaźnią się z ojcem Oliwii – Jarosławem Bieniukiem. Na dodatek małżonkowie wielokrotnie spędzali wakacje z piłkarzem, któremu towarzyszyła córka.

Tak jak chociażby trzy lata temu, kiedy atrakcyjna Miss Euro 2012, wraz ze swoim mężem Mariuszem Raduszewskim spędzali swoje wakacje nad polskim morzem. Wówczas towarzyszył im nastoletni pasierb celebrytki – Mateusz. Okazuje się, że młody przystojniak większość czasu spędzał wówczas w towarzystwie Oliwii Bieniuk.

Zobacz: 16-letnia Oliwka Bieniuk pozuje z hotelowego pokoju jak zawodowa celebrytka! Jej uroda zachwyciła wszystkich fanów Anny Przybylskiej!

Zobacz: Przepiękna Oliwia Bieniuk z widocznym brzuchem na wakacjach! Nastolatka coraz odważniej sobie pogrywa!

Zobacz: Przepiękna Oliwia Bieniuk pozdrawia z rodzinnych wakacji w Chałupach! Internauci osłupieli na widok jej zdjęcia! Nastolatka wygląda jak Anna Przybylska!


Oliwia Bieniuk i Mia Raduszewska

Oliwia Bieniuk i Mia Raduszewska

Oliwia Bieniuk i Mia Raduszewska się przyjaźnią

Oliwia Bieniuk i Mia Raduszewska się przyjaźnią

Oliwia Bieniuk i Mia Raduszewska spędzają czas razem

Oliwia Bieniuk i Mia Raduszewska spędzają czas razem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×