Szukaj

Oliwia Bieniuk w bardzo kobiecej sesji. „Kopia mamy”. Zebrała gratulacje za naturalność. Co za piegi!

Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk zaprezentowała się podczas kolejnej sesji zdjęciowej. Tym razem postawiła na naturalność. Fani są pod ogromnym wrażeniem jej urody.

Oliwia Bieniuk to najstarsza córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Ta 17-letnia dziewczyna jest piękną nastolatką, do złudzenia przypominającą matkę w młodości. Jej uroda doceniana jest przez wielu fotografów. Może pochwalić się już sporą liczbą osiągnięć w modelingu.

Oliwia uczęszcza również na lekcje aktorstwa. Jednak, jak ustaliła z ojcem, na pierwszym miejscu stawia przede wszystkim ukończenie szkoły, a nie kontrakty. Mimo to znajduje czas na udział w niewielkich kampaniach wybranych marek. Efekty współpracy możemy podziwiać między innymi na jej profilu na Instagramie.

Oliwia Bieniuk w bardzo kobiecej sesji. Wygląda jak Ania Przybylska

Oliwia niedawno pokazała się w sesji fotograficznej stylizowanej na styl francuski. Do zdjęć pozowała w pięknej sukience w kwiatki i butach Gucci, za które trzeba zapłacić niebagatelną kwotę. W tej sesji rządził profesjonalny make-up i odpowiednio dobrane stroje.

Nastolatka wydaje się bardzo pewnie czuć przed obiektywem. Nie ma wątpliwości, że jest bardzo fotogeniczna, a aparat ją wręcz uwielbia. Tym razem córka Przybylskiej pokazała się w zupełnie nowej odsłonie. Na wykonanych fotografiach portretowych możemy podziwiać z bliska urodę dziewczyny. Według internautów wygląda jak młoda kopia swojej mamy. Kobieca sesja Oliwii zachwyciła fanów.

Na zdjęciach próżno szukać mocnego makijażu, czy pomalowanych paznokci. Tu króluje naturalność, w której bardzo nastolatce do twarzy. Jej buzię zdobią urocze piegi. Bieniuk wygląda bardzo dziewczęco i po raz kolejny przekonuje fanów, że jest wprost stworzona do modelingu.

Uznanie pod zdjęciem wyraziła Barbara Kurdej-Szatan.

Cudo! – napisała.

Obserwatorzy Oliwii podzielają tę opinię. Większość zwraca uwagę na podobieństwo do Anny.

  • Masz niesamowitą urodę! Jesteś bardzo podobna do swojej mamy. I te piegi! Cudowna.
  • Nie mogę nie napisać, że jesteś piękna jak Twoja mama.
  • Śliczna młoda kobieta. Piękne naturalne zdjęcia wyciągające to, co piękne w Tobie. Super, ze bez ciężkiego makijażu, czy zrobionych długich paznokci. Piękna pamiątka na długie lata.

My oczywiście zgadzamy się z każdym zdaniem.


Oliwia Bieniuk w naturalnej sesji

Oliwia Bieniuk w naturalnej sesji

Oliwia Bieniuk w naturalnej sesji

Oliwia Bieniuk w naturalnej sesji

Oliwia Bieniuk w naturalnej sesji

Oliwia Bieniuk w naturalnej sesji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×