Oliwia Bieniuk rozwiewa wszelkie wątpliwości nt. swojej relacji z przystojniakiem z „TzG”. Po zdjęciach paparazzi nagrali wspólne wideo

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk po serii spekulacji na temat jej relacji z przystojniakiem z Tańca z Gwiazdami zrobiła fanom niespodziankę. Do sieci wrzuciła ich wspólne wideo. Co na nim powiedzieli?

Oliwia Bieniuk w blasku fleszy żyje od dziecka. Już jako kilkuletnia dziewczynka towarzyszyła swojej mamie w czasie sesji zdjęciowych i wywiadów. Córka Ani Przybylskiej i Jarka Bieniuka dorosłe życie również postanowiła związać z show-biznesem. Ma na swoim koncie już pierwsze występy przed kamerą, kontrakty reklamowe, wywiady, a także udział w Tańcu z Gwiazdami. Talent show dla gwiazd sprawiło, że dorobiła się swoich własnych fanów, którzy mocno kibicują jej w karierze.

Oliwia odpadła z programu tuż przed finałem i chociaż jurorzy nie oceniali jej tańca najlepiej, to jej sympatycy nie szczędzili SMS-ów. Również po tym, jak zakończył się uwielbiany przez widzów format, nie może narzekać na brak zainteresowania. Pojawiła się na kilku branżowych imprezach, a parę dni temu media rozgrzały zdjęcia jej romantycznego spaceru z niezłym przystojniakiem.

Oliwia Bieniuk nagrała wideo z przyjacielem

Oliwia Bieniuk kilka dni temu została sfotografowana przez paparazzi podczas spaceru z przystojniakiem, który pracował przy Tańcu z Gwiazdami. Był tam fotografem i okazało się, że znajomość nie zakończyła się w momencie gdy zgasły kamery. Nadal utrzymują oni ze sobą świetny kontakt. Wcześniej mężczyzna był łączony z Klaudią Halejcio.

Młoda celebrytka nie chciała komentować ich spotkania, podczas którego nie zabrakło pocałunków. Z czasem napisała na swoim Instagramie, że łączy ich relacja, ale nie są parą.

[…] Ta osoba jest mi bliska, mamy relację, ale nie jesteśmy w związku – podkreśliła.

Teraz na profilu jej przyjaciela pojawiło się ich wspólne nagranie. Oliwia odpowiada tam na kilka pytań. Zaczęli oni od wymienienia swoich zalet.

Super kreatywny koleś, fajny ma nos – powiedziała na samym początku Oliwia. Jesteś ziom, można na Ciebie liczyć – odpowiedział na to jej przyjaciel.

Nie zabrakło też komplementów. Znajomy Oliwii nie mógł przemilczeć jej urody.

Ale ty ładnie wyglądasz. Nie trzeba photoshopa – powiedział.

Na nagraniu Oliwia wyznała, że podczas Tańca z Gwiazdami nie tylko nie mogła się doczekać nowego odcinka, ale też tego, że zobaczy fotografa.

Maciek wspaniale, że go znowu zobaczę. Nieważne, że odcinek, zobaczę Maćka.

Maciej podsumował też ich znajomość. Przyznał, że nie trwa ona długo, ale jest bardzo intensywna.

My się znamy nie aż tak długo, ty i ja. My się znamy intensywnie po prostu.

Podczas niemal 5-minutowego nagrania padło też pytanie o to, czym jest miłość. Oliwia stwierdziła, że dokładnie wie, ale nie potrafiła ująć tego w słowach. Poniżej możecie zobaczyć cały wywiad z Oliwią i Maciejem.


Oliwia Bieniuk z przyjacielem

Oliwia Bieniuk z przyjacielem

Oliwia Bieniuk z przyjacielem

Oliwia Bieniuk z przyjacielem

Oliwia Bieniuk z przyjacielem

Oliwia Bieniuk z przyjacielem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×