Szukaj

Oliwia Bieniuk chwali się przystojnym chłopakiem. Jest białe szaleństwo i pewna doza romantyzmu

Oliwia Bieniuk - chłopak

Oliwia Bieniuk - chłopak

Oliwia Bieniuk przebywa na wakacjach w Szwakcarii. Tam cieszy się świetnymi stokami nie tylko w towarzystwie taty, Jarosława Bieniuka, ale także swojego chłopaka. Właśnie się tym pochwaliła na Instagramie.

Oliwia Bieniuk jest najbardziej rozpoznawanym dzieckiem Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Od lat wróży się jej karierę w show-biznesie, w której kierunku nastolatka poczyniła już pierwsze kroki. Nie ukrywa, że jest to jej marzenie. Nie jest jednak pewna, czy jej mama chciałaby, żeby ona poszła jej drogą.

Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach? – powiedziała w Vivie!

Bieniuk jednak konsekwentnie zmierza do celu. Na przykład cztery lata temu wzięła udział w międzynarodowej kampanii popularnej marki odzieżowej, dla której pozowali Kate Moss i Brooklyn Beckham. Wystąpiła także w filmie u boku Andrzeja Grabowskiego i gwiazdy internetu – Wersow.

Niedawno Oliwia Bieniuk skończyła 18 lat. Z tej okazji urządziła imprezę, która ze względu na trwającą pandemię i liczne ograniczenia nie była zbyt huczna. Zamiast spotkania w klubie, przygotowała domówkę. Zaprosiła na nią osoby, które są jej najbliższe. To właśnie wtedy po raz pierwszy pokazała się w towarzystwie swojego chłopaka. To Michał Krasodomski, pasjonat sportów wodnych, który na co dzień pracuje jako model. Obecnie razem przebywają w Szwajcarii.

Oliwia Bieniuk pochwaliła się chłopakiem

Oliwia Bieniuk w towarzystwie ojca i jego partnerki Zuzanny Pactwy wyjechała do Verbier w Szwajcarii. Wiadomo, że w tym samym miejscu odpoczywa także Marcelina Zawadzka z nową miłością.

Nastolatka zdjęciami pochwaliła się na swoim Instastory. Nie tylko widzimy, jak szusuje, korzystając z niesamowitych stoków, ale także pokazała chłopaka. Michał Krasnodomski na dobre zagościł w jej życiu. Widać, że z przystojnym blondynem połączyło ją coś szczególnego.

Również na jego profilu znajdziemy relację z zimowego szaleństwa. Oznaczył Oliwię na swoim zdjęciu – romantycznie. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Oliwia Bieniuk w Szwajcarii

Oliwia Bieniuk w Szwajcarii

Relacja ze Szwajcarii chłopaka Oliwii Bieniuk

Relacja ze Szwajcarii chłopaka Oliwii Bieniuk

Oliwia Bieniuk z chłopakiem w Szwajcarii

Oliwia Bieniuk z chłopakiem w Szwajcarii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×