Oliwia Bieniuk przeniosła się do Warszawy. Pochwaliła się nowym mieszkaniem. Z wrażenia nie mogła zasnąć

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk weźmie udział w nowej edycji Tańca z gwiazdami. By jak najlepiej się przygotować, przeniosła się do Warszawy. Na czas kręcenia show dostała mieszkanie od Polsatu. Jak jest urządzone?

Oliwia Bieniuk, chociaż dopiero w tym roku będzie świętować 19. urodziny, ma już określony plan na najbliższe lata. Chce pójść w ślady mamy, Anny Przybylskiej, i związać swoje życie z aktorstwem. Zanim zagra w jakimś filmie lub serialu, będzie miała okazję sprawdzić się przed kamerami w innej roli. Nastolatka jest jedną z uczestniczek dwunastej edycji Tańca z gwiazdami. 

Chociaż Oliwia w jednym z wywiadów nie ukrywała, że zaskoczyła ją propozycja produkcji show, to gdy tylko ją usłyszała, długo się nie wahała i postanowiła ją przyjąć. Nastolatka jest niemal pewna, że w tym czasie będzie mogła liczyć na wsparcie swoich bliskich, w tym taty, Jarosława Bieniuka:

Byłam nią bardzo zaskoczona. Początkowo nie mogłam uwierzyć, że to wszystko dzieje się naprawdę. Ale bardzo się z niej ucieszyłam. Decyzja była spontaniczna i podjęłam ją chyba od razu. Po prostu wiedziałam, że chcę to zrobić. Muszę przyznać, że tata był zszokowany propozycją. Właściwie tak jak ja! Wiem jednak, że będzie mi bardzo kibicował od pierwszej minuty na parkiecie – komentowała w rozmowie z Party.

Oliwia Bieniuk przeprowadziła się do Warszawy. Jak mieszka?

Oliwia Bieniuk na co dzień mieszka w Gdyni. Na czas treningów do Tańca z gwiazdami przeniosła się do Warszawy. Na miejscu może trenować do woli pod okiem partnera. Nastolatka niedawno wzięła udział w nagrywaniu spotu promocyjnego. Potem pozowała w sesji zdjęciowej, w której trakcie olśniła swoim wyglądem (zdjęcia tutaj).

Bieniuk w przerwach pomiędzy treningami udziela wywiadów. W rozmowie z Pomponikiem pochwaliła się swoim nowym mieszkaniem. Powiedziała, że pierwszej nocy trudno było jej zasnąć:

Przeprowadziłam się już do Warszawy. Dziś miałam pierwszą noc w nowym mieszkaniu i było super. Miałam mały problem, żeby zasnąć.

Córka Ani Przybylskiej dodała, że do apartamentu wprowadziła się na czas kręcenia show. Jest zachwycona wnętrzem, które w pełni spełnia jej oczekiwania. Jak mieszka Oliwia Bieniuk?

Nie wybierałam sobie mieszkania, bo ja je dostałam. Wszystko jest na swoim miejscu. Dobrze jest. Planuję iść dziś w miasto

Będziecie trzymać kciuki za córkę znanej pary w nowej edycji Tańca z gwiazdami?


Oliwia Bieniuk - stylizacja Jola Czaja, sesja dla portalu kobieta.interia.pl

Oliwia Bieniuk - stylizacja Jola Czaja, sesja dla portalu kobieta.interia.pl

Oliwia Bieniuk - stylizacja Jola Czaja, sesja dla portalu kobieta.interia.pl

Oliwia Bieniuk - stylizacja Jola Czaja, sesja dla portalu kobieta.interia.pl

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×