Oliwia Bieniuk postawiła cały show-biznes na nogi! Córka Ani Przybylskiej zdobyła się na przełomowe wyznanie!

Oliwia Bieniuk menadżer

Oliwia Bieniuk menadżer

Oliwia Bieniuk szuka menadżera

Oliwia Bieniuk zamierza wystartować z karierą w mediach. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej wyjawiła w social mediach, że potrzebuje menadżera. Dlaczego? Skąd wziął się ten pomysł? Czy nastolatka zamierza pójść w ślady słynnej mamy i zostać aktorką, albo kontynuować karierę modelki? 

Oliwia Bieniuk bez wątpienia należy do grona najpopularniejszych nastolatek w Polsce. Córka Jarosława Bieniuka i zmarłej Anny Przybylskiej poza kilkoma okładkami i kampanią reklamową dla Reserved nie ma jeszcze w swoim dorobku żadnych imponujących osiągnięć. Mimo to, jej profil na Instagramie każdego dnia obserwuje coraz więcej osób. Nastolatka powoli dobiega do 100 tysięcy followersów i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało przestać ich przybywać. Logicznym jest więc, że niedługo Oliwka będzie musiała pomyśleć o menadżerze. Wygląda również na to, że ona sama zdążyła już wpaść na ten pomysł.

Jakiś czas temu Oliwia została oznaczona na InstaStory jednej z Internautek, która wyjawiła, że wszyscy wypytują ją o „tę Bieniuk” i w związku z tym chętnie zostałaby jej menadżerką. Choć córka Jarosława nie zdawała się być zainteresowana usługami oferowanymi przez rówieśnicę, podchwyciła pomysł. Na swoim własnym profilu wyjawiła, że poszukuje menadżera.

Menadżer poszukiwany – napisała Oliwia.

Myślicie, że żartowała czy faktycznie planuje ruszyć swoją karierę z kopyta i podbić internet jak jej idolka – Marta Linkiewicz?

Oliwia Bieniuk pokazuje coraz odważniejsze zdjęcia! Czy ta spódniczka nie jest zbyt krótka?

Jarosław Bieniuk traktuje swoje dzieci jak gwiazdy! Nie uwierzycie gdzie spędzili weekend

Oliwia Bieniuk ścięła włosy i jest jeszcze śliczniejsza! Córka Ani Przybylskiej pochwaliła się metamorfozą


Oliwia Bieniuk w mini chwali się nogami

Oliwia Bieniuk w mini chwali się nogami

Oliwia Bieniuk w mini chwali się nogami

Oliwia Bieniuk w mini chwali się nogami

Najnowsza sesja 16-letniej Oliwki Bieniuk

Najnowsza sesja 16-letniej Oliwki Bieniuk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×