Oliwia Bieniuk nabawiła się kontuzji tuż przed nowym odcinkiem „Tańca z gwiazdami”. Co z jej dalszym udziałem w programie?

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk nabawiła się kontuzji tuż przed nowym odcinkiem Tańca z gwiazdami. Czy przez to zrezygnuje z dalszego udziału w programie?

Oliwia Bieniuk stawia coraz pewniejsze kroki w show-biznesie. Nie tylko pojawia się na branżowych imprezach i aktywnie działa na Instagramie, ale także bierze udział w Tańcu z gwiazdami. Swoje umiejętności rozwija pod okiem Michała Bartkiewicza, tancerza, który w poprzedniej edycji doprowadził do zwycięstwa Edytę Zając.

Nastolatka nie ukrywa, że zaproszenie produkcji nieco ją zaskoczyło. Długo się jednak nie wahała i postanowiła je przyjąć. Świetnie sobie radzi, czego dowodem może być fakt, że awansowała do poniedziałkowego odcinka.

Oliwia Bieniuk ma kontuzję. Czy zrezygnuje z Tańca z gwiazdami?

W poniedziałkowy wieczór Oliwia Bieniuk wykona choreografię w duecie z Szymonem. Zdradziła, że chociaż chciała wystąpić z ojcem, ten nie mógł przyjąć tej propozycji. Nie ukrywa też, że jest dumna z tego, jak jej brat radzi sobie na parkiecie:

Tata nie mógł. Pierwszą propozycją był tata. Bałam się o Szymona, że się zestresuje, ale teraz już widzę, że chłopak sobie radzi całkiem dobrze – komentowała w rozmowie z Pomponikiem.

Chociaż do emisji nowego odcinka pozostało coraz mniej czasu, Oliwia Bieniuk nabawiła się kontuzji. Michał Bartkiewicz w rozmowie z Pomponikiem ocenił, że prawdopodobnie jest to tzw. przywodziciel. 18-latka nie ukrywa, że jest on bardzo uciążliwy:

Jak tańczę, to czuję, że mnie tutaj ciągnie — mówiła Oliwia Bieniuk w rozmowie z Pomponikiem. 

Uczestniczka Tańca z gwiazdami dodała, że szybko udała się na masaż rozluźniający. Ten na chwilę pomógł, uciążliwy ból jednak pozostał:

Wstaję rano z łóżka i mówię: aaa boli!

Oliwia nie zamierza jednak zrezygnować z dalszego udziału w show. Dowodem może być fakt, że w poniedziałkowe popołudnie dodała nowe zdjęcie na Instastory, w którego podpisie zachęciła internautów do głosowania:

Dziś zatańczę trio z moim barciakiem, więc oglądajcie i pamiętajcie, żeby zagłosować na parę numer 10. Buziaki i do zobaczenia.

Będziecie oglądać nowy odcinek programu Taniec z gwiazdami?


Oliwia Bieniuk w Tańcu z gwiazdami prosi o głosy

Oliwia Bieniuk w Tańcu z gwiazdami prosi o głosy

Oliwia Bieniuk ma nową fryzurę

Oliwia Bieniuk ma nową fryzurę

Oliwia Bieniuk vs. Agnieszka Sienkiewicz

Oliwia Bieniuk vs. Agnieszka Sienkiewicz - Taniec z gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×