Szukaj

Wielkie święto w domu Bieniuków. Oliwia pokazała prezent na 18-stkę i zdradziła, co z imprezą

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk właśnie skończyła osiemnaście lat. Czy z tej okazji planuje spektakularne przyjęcie? Po tej odpowiedzi wszystko stało się jasne.

Oliwia Bieniuk skończyła osiemnaście lat. Najstarsza córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, chociaż dopiero dziś stała się pełnoletnia, od jakiegoś czasu stawia coraz pewniejsze kroki w show-biznesie. Pojawiła się już w dwóch krótkometrażowych produkcjach, zadebiutowała na salonach, a także udzieliła wywiadu dla magazynu Viva

To właśnie w rozmowie z dwutygodnikiem powiedziała, że nie wie, czy mama byłaby zadowolona z decyzji, które podejmuje. Nie widzi jednak nic złego w tym, że spełnia marzenia:

Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach?

Oliwia przez lata zgromadziła wokół siebie spore grono fanów. To oni są świadkami spektakularnej metamorfozy, którą przeszła. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Oliwia Bieniuk: impreza z okazji 18. urodzin. Czy urządzi?

Oliwia Bieniuk jest aktywna w sieci, gdzie dzieli się nowymi projektami, a także co jakiś czas odpowiada na pytania fanów, rozwiewając wszelkie wątpliwości. W kwietniu jeden z nich zapytał, czy nastolatka planuje imprezę z okazji wkroczenia w dorosłość. Krótko to skomentowała:

Bardzo bym chciała wyprawić, ale zobaczymy czy się uda.

Wygląda na to, że córka Ani Przybylskiej postanowiła zmienić plany. W rozmowie z Plotkiem powiedziała, że nie organizuje żadnej imprezy. Chce świętować jedynie z najbliższymi:

W domu, pod kocem. Będę świętować w domu z moimi najbliższymi, czyli z rodzinką — komentowała nastolatka.

Chociaż nie wiadomo, co miało wpływ na taką decyzję, być może powodem jest panująca na świecie pandemia koronawirusa. Bieniuk na co dzień mieszka w Trójmieście, które aktualnie znajduje się w czerwonej strefie. Pewne jest za to, że nastolatka już od samego rana dostaje prezenty. Do takich należy bukiet czerwonych róż, który pokazała w sieci.


Oliwia Bieniuk pochwaliła się prezentem

Oliwia Bieniuk pochwaliła się prezentem

Oliwia Bieniuk na branżowej imprezie

Oliwia Bieniuk na branżowej imprezie

Oliwia Bieniuk na otwarciu sklepu z ubraniami

Oliwia Bieniuk na otwarciu sklepu z ubraniami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×