Jakie relacje łączą Oliwię Bieniuk z nową partnerką ojca? Nie można się jej dziwić

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Zuzanna Pactwa to nowa partnerka Jarosława Bieniuka. Jaki ma kontakt z jego nastoletnią córką? Czy Oliwia zaakceptowała związek ojca? Z odpowiedzią przychodzi Życie na gorąco.

Oliwia Bieniuk to córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Dziewczyna już od lat mówi o tym, że widziałaby siebie w świecie show-biznesu. Na poważnie myśli o modelingu i aktorstwie. Inspiracją do tego wszystkiego na pewno jest jej mama, która zrobiła oszałamiającą karierę. Niestety aktorka 6 lat temu przegrała walkę z nowotworem. Od tamtej pory w życiu Oliwii zaszło sporo zmian.

Dziewczyna pod koniec października obchodziła swoje 18. urodziny, z których relacje zamieściła na Instagramie. Świętowała w gronie najbliższych. Na zdjęciach mogliśmy zobaczyć między innymi jej chłopaka, którym do tej pory się nie chwaliła. Jest nim model – Michał Krasodomski, który z powodzeniem realizuje kolejne zawodowe projekty.

Urodziny Oliwii bardzo skrupulatnie relacjonowała także nowa partnerka jej ojca. Od pewnego czasu wiadomo, że Jarosław Bieniuk spotyka się z Zuzanną Pactwą. Już miesiąc temu w tygodniku Na żywo mogliśmy przeczytać, że dzieci piłkarza nie mają nic przeciwko nowej ukochanej taty:

Te od razu ją polubiły. Córka Jarka, która wkroczyła w świat mediów, jest zachwycona Zuzanną.

Szczególnie dobre relacje mają ją łączyć z Oliwią.

Relacja Oliwii Bieniuk z nową partnerką ojca

To drugi głośny związek Jarosława Bieniuka odkąd został wdowcem. Piłkarz najpierw był związany z Martyną Gliwińską, z którą ma syna Kazika. Rozstali się jednak gdy ta była jeszcze w ciąży. Obecnie łączą ich przyjacielskie relacje i wspólnie dzielą się opieką nad kilkumiesięcznym synem.

Martyna ma bardzo dobry kontakt z dziećmi Bieniuka, ale nie tylko ona. Życie na gorąco donosi, że nowa ukochana piłkarza również rewelacyjnie dogaduje się z Jasiem, Szymonem i Oliwią, z którą łączy ją wiele wspólnych tematów.

W zasadzie trudno być zaskoczonym, że panie szybko znalazły wspólny język. Oliwia już dwa lata temu mówiła, że chce zostać modelką, a ostatnio wyznała, że marzy jej się także kariera aktorska. Zuzanna natomiast jest modelką od lat. Projektuje też ubrania, ma własną markę Rise. Świat mody i show-biznesu jest jej doskonale znany. Na pewno może mieć dla Oliwii wiele dobrych rad – czytamy w „Życiu na Gorąco”.

Z takim wsparciem i zawodowymi radami Oliwia rzeczywiście będzie mogła jeszcze bardziej rozkręcić swoją karierę.


Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa przyłapani na czułościach

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa przyłapani na czułościach

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa przyłapani na czułościach

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa przyłapani na czułościach

Oliwia Bieniuk na otwarciu sklepu z ubraniami. Na jaką stylizację postawiła?

Oliwia Bieniuk na otwarciu sklepu z ubraniami. Na jaką stylizację postawiła?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×